ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » نرم افزار مدیریت آرایشگاه
نرم افزار مدیریت آرایشگاه
beautyplus
#1 ارسال شده : 1399 تير شنبه, 14 14:51:29(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1399/04/14(UTC)
ارسالها: 1
امتیازات: 3

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

بیوتی پلاس یک نرم افزار مدیریت آرایشگاه است که با گزارشات هوشمند خود در همه زمینه‌ها به شما کمک می‌کند که آرایشگاه خود را به بهترین شکل مدیریت کنید. موارد زیر از قابلیت‌های این نرم افزار است.

مدیریت مالی

با بیوتی پلاس می‌توانید آسان و دقیق هزینه‌ها و درآمد‌های خود را مدیریت کنید و روند سود و درآمد خود را در یک نگاه مشاهده کنید. همچنین این امکان برای شما فراهم شده است تا حساب‌های مختلفی در سیستم تعریف کنید و میزان دریافتی برای هر حساب را به طور مجزا در گزارش کلی درآمد-هزینه مشاهده کنید. در بیوتی پلاس تمامی سند‌ها به صورت خودکار پس از پرداخت هزینه توسط مشتری در سیستم ثبت خواهند شد اما درصورتی که بخواهید سندی را به صورت دستی نیز در سیستم ثبت نمایید این امکان برای شما در بخش مدیریت درآمد فراهم شده است. علاوه بر این شما می‌توانید هزینه‌های خود همچون هزینه اجاره، آب، برق، حمل و نقل و... را در مرکز هزینه سیستم ثبت نمایید و در بازه‌های زمانی دلخواه در گزارش کلی میزان سود خود را با توجه آن‌ها مشاهده نمایید. علاوه بر موارد فوق محاسبه دستمزد آرایشگران و پرسنل نیز از دغدغه‌های مدیران آریشگاه‌هاست. شما می‌توانید برای هرکدام از پرسنل خود در بخش مدیریت پرسنل درصد خاصی تعریف نمایید تا سیستم میزان دریافتی آن‌ها را به صورت خودکار برای شما محاسبه نماید. درصورت اجاره صندلی نیز می‌توانید در قسمت مرکز درآمد، موارد دریافتی را مدیریت نمایید.

خدمات فروش کالا

در این سیستم شما می‌توانید کالاهای مصرفی و فروشی را گروه‌بندی کنید. کالا‌ها و قیمت‌ آن‌ها را در سیستم وارد کنید و فاکتور فروش محصولات و کالا‌ها را صادر کنید. شما همچنین می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را طراحی کنید که متصل به سیستم مدیریت کالا خواهد بود. گزارش‌های مربوط به کالا‌های پرمصرف نیز در بازه‌های زمانی مختلف به شما ارائه خواهد شد.

مدیریت پیامک و ایمیل

 

امکان استفاده از پیامک و ایمیل در بیوتی پلاس برای موارد بسیاری همچون اطلاع‌رسانی در مورد نوبت‌های داده شده، هدایا و تخفیف‌ها، تبریک و تشکر از مشتریان در رویدادهای مهم ثبت شده در پروفایل هر مشتری و ارائه فاکتور پیامکی به مشتریان وجود دارد. همچنین اطلاع‌رسانی پرداخت‌های انجام شده در سالن به مدیران از طریق پیامک و ایمیل  از دیگر خصوصیت‌های بیوتی پلاس است.

برای اطلاعات بیشتر به سایت http://mybeauty.plus/ مراجعه کنید.

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » نرم افزار مدیریت آرایشگاه
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/031 ثانیه ایجاد شد.