ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران
ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران
hasanjfari
#1 ارسال شده : 1397 دی پنجشنبه, 27 16:40:08(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 19
امتیازات: 12
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

شهر بزرگ تهران جایی برای فعالیت و پیشرفت کسب و کارهای بزرگ و کوچک شده است. در این شهر انواع کسب و کارها فعالیت می‌کنند. از این رو نیاز به طراحی و ساخت انواع سایت شرکتی، خبری، سرگرمی، فروشگاهی و ... یک امر مهم و ضروری است. زیرا امروزه اینترنت تبدیل به منبع درآمدی خوب برای افراد یا راهی برای افزایش درآمد شده است. در این مقاله تمرکز ما بیشتر روی ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران خواهد بود.

قیمت ساخت سایت فروشگاهی چگونه است؟

قیمت ساخت سایت فروشگاهی با توجه به زمانی که روی آن گذاشته می‌شود و تعداد نفراتی که برای ساخت سایت کار خواهند کرد متفاوت است. به طور کلی طراحی سایت فروشگاهی نسبت به سایت های معمولی زمان بیشتری می‌برد. حال هرچه امکانات سایت بهتر و تخصصی تر باشد قطعا پیچیدگی های طراحی سایت بیشتر است و نیاز به این خواهد بود که زمان و نیروی بیشتری صرف کار شود. در این صورت هزینه ساخت سایت فروشگاهی بالا خواهد رفت. پس هرچه پروژه پیچیده تر باشد قیمت نیز بالاتر خواهد رفت.

نکات مهم در طراحی سایت

اولین نکته مهم این است که سایت از نظر کاربران زیبا و جالب به نظر برسد. زیبایی بصری و گرافیکی سایت باعث می‌شود تا کاربران بیشتر در سایت وقت بگذرانند.

ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران 

نکته بعدی این است که کاربران را به راحتی به هدفی که می‌خواهند برسانید. هدف کاربران نیز خرید و دیدن محصولات است. پس باید صفحه اول شما مختص فروشگاه و معرفی محصولاتتان باشد. اما این تنها کافی نیست زیرا گفتیم باید کاربران به راحتی به چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. پس دسته بندی منظم و کامل محصولات نکته مهم دیگر خواهد بود.

سومین نکته سرعت سایت، خرید و تراکنش های امن بانکی است. خریدار علاقه دارد تا به سرعت کارش انجام شود. از این رو باید سایت فروشگاهی طوری برنامه نویسی شود که سرعت بارگذاری سایت بالا باشد. به علاوه سرعت پرداخت ها نیز بالا و درگاه ها امن باشند تا اطلاعات مشتریان حفظ شود. بیشتر

چه کسانی می‌توانند از سایت های فروشگاهی استفاده کنند؟

افرادی که فروشگاه های فیزیکی دارند با ساخت سایت فروشگاهی می‌توانند تا حد زیادی فروش خود را بالا ببرند و درآمد کسب کنند. به علاوه سایر افراد نیز با طراحی یک فروشگاه می‌توانند برای خود کار ایجاد کرده و اینکار را با هزینه ای بسیار کمتر انجام می‌دهند زیرا دیگر نیازی به خرید و اجاره مغازه، دکور و انبار نیست و با یک فروشگاه اینترنتی می‌توان محصولات را به تمام مردم ایران فروخت.

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در تهران
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/035 ثانیه ایجاد شد.