ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » طراحی سایت
طراحی سایت
sanazkarimi
#1 ارسال شده : 1396 آذر یکشنبه, 05 10:23:15(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/07/15(UTC)
ارسالها: 3
امتیازات: 32-

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

انتخاب رنگ صحیح برای طراحی سایت یکی از مهم ترین بخش ها به حساب می آید . در این مقاله به فلقسه استفاده از رنگ ها در طراحی سایت میپردازیم .

رنگها تاثیر زیادی بر مردم دارند. برخی از رنگها می توانند عواطف گوناگونی را در مردم ایجاد کنند. عکس العملهای عاطفی می تواند تصویر شرکت شما را در ذهن بینندگان خود تحت تاثیر قرار دهد که به نوبه خود می تواند تاثیر بسزایی روی برند شرکت شما داشته باشد.
چنانچه شبهاتی در تاثیر رنگ بر عواطف دارید، بهاین مطلب دقت کنید: "غول چشم سبز"، "چشم قرمز"، یا "خاطره سیاه رنگ". غول چشم سبز، مرتبط با حسادت، چشم قرمز، به معنای شخصی خشمگین و خاطره ای سیاه رنگ به معنای افسردگی است. انسانها رنگها را به عواطف گوناگونی نسبت می دهند. علم ثابت کرده است که رنگهای مختلف می توانند انسانها را خوشحال، ناراحت، راحت، خشمگین، به وجد یا به ترس آورند.
هر چیزی که بتواند در انسانها این پاسخها را بوجود آورد، نیازمند آن است که با دقت بیشتری در طراحی سایت مورد توجه قرار گیرد. رنگها تمایل دارند تا بصورت "طبیعی"، "گرم" یا "سرد" طبقه بندی شوند. در نتیجه اجازه دهید نگاهی به آنها بیاندازیم.
چه رنگهایی طبیعی در طراحی سایت هستند ؟
سفید - سفید به معنای خلوص و شفافیت است. در برخی فرهنگها، سفید رنگ مرگ است در حالیکه در برخی دیگر از فرهنگها، سفید رنگ امید و ازدواج است.
خاکستری – خاکستری از اطمینان و محافظه کاری نشات می گیرد. سایه های خاکستری، از مرسوم ترین رنگها برای لباسهای رسمی کار هستند.
قهوه ای – قهوه ای به معنای زمین، خانه و خانواده است.
سیاه – سیاه به منزله بزرگنمایی قدرت، شکوه و پیچیدگی است. در برخی فرهنگها، سیاه به معنای مرگ است.
رنگ های گرم در طراحی سایت را بشناسید
قرمز – قرمز رنگی مطلوب برای جلب توجه است. و این همان دلیلی است که چرا از این رنگ برای نامه های تبلیغاتی استفاده می شود تا نکات ویژه مورد تاکید قرار گیرند. قرمز سمبولی برای خشم، تخطی، شهوت و هوس است و می تواند واقعا فشار خون افراد را بالاتر برد.
زرد – زرد به معنای ضعف یا ترس و همچنین گرما و خوشحالی است.
نارنجی – نارنجی به مرتبط با اشتهای افراد است.
صورتی – صورتی معمولا نشان دهنده معصومیت، زنانگی و عشق است.
رنگ های سرد در طراحی سایت
آبی – آبی اثر بی صدا بودن در افراد را دارد. آبی به منزله هوش و اعتماد است. جالب است بدانید که بسیاری از سازمانهای مالی و پزشکی از تم های آبی استفاده می کنند. آبی می تواند همچنین جلوگیرنده اشتها باشد.
سبز – در حالیکه سبز به معنای حسادت، حریص بودن و بی تجربگی است، ولی همین رنگ به معنای پول و ثروت نیز می باشد.
ارغوانی - ارغوانی نشانه ای از خلاقیت است. سایه های تیره تر از این رنگ، در زمانهایی از تاریخ، مختص به دربار و پادشاهان بود و سایه های روشنتر آن معمولا با عشق مرتبط هستند.
رنگهای Web Safe
لامپهای خلا، LCD و تلویزیون پلاسما، هر کدام، رنگها را بگونه ای متفاوت نشان می دهند. 216 رنگ وجود دارد که می تواند در هر نوع صفحه نمایشی و در هر نوع مرورگزی به شکلی یکسان نشان داده شوند. این 216 رنگ، رنگهای Web Safe نامیده می شوند. چنانچه پیوستگی در رنگها مهم باشد، شما می بایست تنها از رنگهای Web Safe در سایت خود استفاده نمایید.
طرح های رنگ در طراحی سایت
طرحهای رنگ می توانند ترکیبی از یک رنگ، رنگهای مکمل، یا رنگهای متضاد باشند.
تک رنگ: طرحهای تک رنگ از چندین سایه مختلف با شدتهای مختلف رنگ بر روی پیش زمینه ای سیاه و سفید می باشد. بعنوان مثال، چنانچه بخواهید از یک طرح رنگ قرمز استفاده کنید، می توانید از هر چیزی بین روشنترین صورتی تا قرمز تیره مایل به مشکی، استفاده نمایید.
رنگهای مکمل: طرح رنگهای مکمل از دو یا تعداد بیشتری از رنگهایی استفاده می کنند که در کنار هم مناسب می باشند و ترکیبی مطبوع را تولید می کنند که برای سلیقه بیشتر افراد مناسب است. یکی از رنگها ممکن است غالب باشد و رنگ دیگر مکمل آن باشد.
رنگهای متضاد: طرح رنگهای متضاد از دو یا تعداد بیشتری رنگ غالب استفاده می کنند تا یک "اثر چشمگیر" تولید شود. بعنوان مثال، استفاده از صفحه ای با پیش زمینه آبی تیره و قابی با رنگ قرمز سیر اطراف یک محدوده متنی با رنگ پیش زمینه سفید و فونت سیاه، نوعی از طرح رنگ متضاد است.
طراحان سایت نیاز دارند تا در هنگام استفاده از رنگهای متضاد دقت کنند چراکه برخی از ترکیب ها، منجر به اثر ارتعاش خواهند کرد نظیر متن قرمز روی پیش زمینه آبی که می تواند به چشمان برخی افراد صدمه وارد کند. ترکیبات دیگری نیز وجود دارند که استفاده از آنها چندان مطلوب نمی باشد.

 

sanazkarimi
#2 ارسال شده : 1396 بهمن دوشنبه, 02 09:59:38(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/07/15(UTC)
ارسالها: 3
امتیازات: 32-

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

اشتن طرح های جذاب در طراحی سایت در جذب کاربر و البته ماندگاری کاربر بسیار موثر باشد . اما گاهی اوقات استفاده از همین المان های گرافیکی در طراحی سایت به جای آنکه تاثیر مثبت بگذارد، تاثیرات منفی والبته بدی را میگذارد . در ادامه قصد داریم تا شما را با نکات طلایی و البته مهم در طراحی سایت بیشتر آشنا کنیم . در طراحی سایت صفحات وب سایتی که به زیبایی طراحی شده اند اما تجربه کاربری ضعیفی دارند یا به کندی بارگذاری می شوند، همگی دارای عدم کارآیی هستند و عملا چنین سایت هایی با تمام جذابیت خود طرد خواهند شد. به عبارتی المان های آزار دهنده در طراحی سایت موجب آزار کاربران و افت سئو در هر وب سایتی خواهد شد. هدر زیبایی را فرض کنید که در نگاه اول نظر هر بیننده ای را به بازدید از سایت جلب می کند اما وقتی با هربار کلیلک کردن هدر از نو شروع به کار کند بازدید کننده پس از چند کلیک سایت را ترک خواهد کرد. حال ببینیم با رعایت چه نکاتی در طراحی سایت میتوانیم بیش از پیش موفق باشیم ؟ 1- عدم استفاده از ریسپانسیو در طراحی سایت : عدم سازگاری با انواع دستگاه ها ( موبایل و تبلت و ... ) زیرا محتوی در سایر دستگاه ها به درستی نمایش داده نمی شود. وب سایت خود را حتما در موبایل و تبلت در اندازه های مختلف بررسی کنید و از سازگاری وب سایت خود با آنها مطمئن شوید. 2- تبلیغات تصویری بیش از حد: امروزه بیشتر بازدیدکنندگان و کاربران برای بازدید از سایت ها از تلفن های همراه استفاده می کنند، با توجه به کوچک تر بودن صفحه نمایش تلفن های همراه، استفاده بیش از حد از تبلیغات تصویری در وب سایت، کاربران را با موانع و مشکلات زیادی از جمله کند شدن وب سایت، شلوغ شدن سایت و اتمام سریع پهنای باند وب سایت روبرو می کند. 3- استفاده از فونت های مختلف در طراحی سایت :وجود فونت هایی با سایزهای بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک علاوه بر آسیبی که به ظاهر وب می زنند، باعث عدم نمایش صحیح متن در تلفن های همراه، تبلت و سایر وسایلی می شوند که صفحه نمایش های متفاوتی دارند. اگر می خواهید با استفاده از فونت های بزرگ توجه کاربران را به بخش هایی از مجتوی وب سایت خود که حائز اهمیت است جلب کنید بهتر است از تگ هایh1 و h2 استفاده کنید. 4- پخش موسیقی در بک گراند سایت : پخش مداوم موسیقی در پس زمینه وب سایت به آن صدمه می زند مگر آنکه سایت شما یک ایستگاه رادیویی یا سایت فروش موسیقی و لوازم جانبی آن باشد. 6- عدم برروز رسانی وب سایت : قدرت و اعتبار آن را از بین می برد. نداشتن یک سیستم مدیریت محتوی مناسب، بروز رسانی وب سایت را دشوار می کند. در حقیقت معماری و زیرساخت یک وب سایت به اندازه ظاهر آن در جذب و نگهداری بازدیدکنندگان از سایت موثر و کارآمد است و سایت های فاقد سیستم مدیریت محتوی به زودی فراموش می شوند. بارعایت نکات بالا در طراحی سایت به وبسایت و رتبه خود در موتورهای جستجو اهمیت ویژه بدهید و نسبت به سایر رقبا قویتر ظاهر شوید .

sitecup
#3 ارسال شده : 1396 بهمن شنبه, 07 20:04:39(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/11/05(UTC)
ارسالها: 8
امتیازات: 13

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت کتاب فروشی:طراحی سایت کتاب فروشی با اهداف مختلفی چون فروش کتاب های مختلف و به نمایش در آوردن لیستی از کتاب های موجود اجرا و پیاده سازی می شود . با فروش آنلاین و اینترنتی کتاب ها از طریق طراحی سایت کتاب فروشی، راهی بسیار موثر بازاریابی برای کتاب فروشی ها به حساب میاید. کتاب فروشی ها با طراحی سایت کتاب فروشی قادر خواهند بود بدون محدودیت های زمانی و مکانی سود آوری خود را از طریق فروش کتاب به صورت آنلاین افزایش دهند .


امکانات موجود در طراحی سایت کتاب فروشی


طراحی وب سایت با فراهم کردن بخشی تحت عنوان جدیدترین کتاب ها و یا پرفروش ترین کتاب ها طراحی سایت کتاب فروشی قادر خواهد بود تمرکز و توجه کاربران و خوانندگان کتاب را به این بخش جذب کند . فروش در بستر طراحی سایت کتب فروشی فروش آنلاین کتاب یک امکان بسیار قابل توجه برای کاربران و خوانندگان می باشد.
همچنین قابلیت دانلود به صورت فایل های پی دی اف و فرمت های دیگر علاوه بر اینکه هزینه های چاپ را کاهش می دهد که برای کاربران بسیار سودمند می باشد باعث می شود کاربران کتاب ها را با قیمت های پایین تری تهیه کنند. قرار دادن نمایش اسلاید از جدیدترین و پر خواننده ترین کتاب ها از دیگر قابلیت های مهمی است که می توان در طراحی سایت کتاب فروشی درج کرد . طراحی بخش درگاه پرداخت آنلاین در سایت های کتاب فروشی یکی از الزامات محسوب می شود .

قابلیت های طراحی سایت کتاب فروشی


قرار دادن قابلیت جستجوی کتاب می تواند کاربران را به سمت کتاب مورد نظر آنها هدایت کند. این قابلیت یعنی دسته بندی کتاب ها باعث سهولت بیشتر در پیدا کردن کتاب مورد نظر می شود . قرار دادن قابلیت کامنت و نظر گذاری برای کاربران و خوانندگانی که کتاب ها را خوانده اند بخشی بسیار تاثیر گذار می باشد، زیرا از این طریق نظر و ایده خود را نسبت به کتاب مورد نظر به راحتی بیان خواهند کرد، که به درک بهتر و ایده نگری خوانندگان کمک بسیاری میکند .

به کمک طراحی سایت کتاب فروشی افرادی که کتاب ها را می خوانند قادر خواهند بود نقد های علمی وادبی خود را در رابطه با کتاب با حفظ احترام به راحتی بیان کنند. با طراحی سایت کتاب فروشی تمام این امکانات و قابلیت ها به راحتی امکان پذیر خواهد بود و در جذب کاربران و علاقه مندان بسیار تاثیر گذار خواهد بود .

sitecup
#4 ارسال شده : 1396 بهمن دوشنبه, 09 16:26:45(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/11/05(UTC)
ارسالها: 8
امتیازات: 13

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت آموزشگاه و آموزشی:
طراحی سایت آموزشگاهی یا برای مراکز آموزشی و موسساتی صورت می گیرد که به آن طراحی وب سایت آموزشگاه گفته میشود، و یا برای ارائه خدمات و محتوا آموزشی به صورت آنلاین صورت می گیرد که به آن سایت آموزش آنلاین گفته میشود. همچنین طراحی سایت آموزشگاه ها نیز می تواند از امکانات یک سایت آموزش آنلاین نیز برخوردار باشد.


آموزشگاه ها در هر سطحی که باشند، از آموزشگاه های کودکان تا دانش آموزان گرفته تا در نهایت آموزش های دانشگاهی و همچنین آموزشهای تکمیلی، که قطعا برای معرفی خدمات آموزشی و کلاس های خود نیاز به وبسایت دارند.

امکانات و قابلیتهای یک طراحی سایت آموزشگاه خوب می تواند شامل موارد زیر باشد:


*معرفی و تاریخچه آموزشگاه
*اخبار آموزشگاه و سایر اخبار مرتبط به آن
*نحوه و شرایط ثبت نام برای متقاضیان
*برنامه برای زمان بندی کلاس ها
*ثبت نام آنلاین برای دوره های آموزشی
*معرفی جزوات آموزشی و کتاب ها
*فروش کتاب ها و جزوات و سایر وسائل کمک آموزشی
*صدور کارت برای آزمون
*صدور کارنامه و اعلام نتایج آزمون
*ویدیوهای آموزشی و تصاویر
*گالری تصاویر از آموزشگاه و فعالیتهای آن
*معرفی مربیان و اساتید

طراحی سایت آموزشگاه آنلاینامروزه اینترنت به یکی از بهترین ابزارهای آموزشی تبدیل شده است. برگزاری کلاس های مجازی و دوره های آموزشی در وب سایت های اینترنتی امری رایج محسوب میشود، که همزمان با افزایش ضریب نفوذ و سرعت اینترنت در سرتاسر کشورمان، یکی از بهترین و موثرترین فرصت های کسب و کار روش های آموزشی است. مهمترینو بهترین مزیت آموزش آنلاین و مجازی نسبت به آموزشگاههای سنتی این است که مشتریان این نوع وب سایت ها به منطقه و شهرهای نزدیک به آموزشگاه محدود نمی شوند و هر کس در هر نقطه ای از کشور و حتی جهان می تواند از خدمات آموزشی آنها بهره ببرد.
امکانات لازم برای آموزش های مجازی هم بصورت مستقل در قالب یک سایت آموزشی طراحی می شود و هم به سایت یک آموزشگاه سنتی می تواند اضافه شود.


طراحی سایت آموزشگاه برای چه کسانی کاربرد دارد؟تمامی مراکز آموزشی و موسسات، مهد کودک ها، مدارس، کلاس های زبان، کلاس های کنکور، معلمان و اساتید می توانند از وب سایت های آموزشی برای کارهای خود استفاده کنند. و همچنین دانشجویان و افراد دیگری که دانش و مهارت خاصی دارند و همچنین علاقه مند به آموزش آن به افراد دیگر هستند می توانند یک سایت آموزشی برای خود راه اندازی کنند و از طریق آن علاوه بر ارائه دانش و تجربیات خود به دیگران، تخصص و حرفه شخصی خود را نیز مطرح کنند.

sitecup
#5 ارسال شده : 1396 بهمن پنجشنبه, 12 17:04:48(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/11/05(UTC)
ارسالها: 8
امتیازات: 13

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسالممکن است که برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که به دنبال راه اندازی سایتی جدید یا تغییر سایت خود باشید و یا به دنبال افراد یا شرکتهایی که در این زمینه فعال هستند بروید و بر این اساس جستجوی خود را برای پیدا کردن بهترین شرکت های طراحی سایت شروع کرده باشید تا بتوانید به خواسته خود برسید.ضرورت استفاده از بهترین شرکت های طراحی سایتبا توجه به گسترش نفوذ اینترنت در کشور و افزایش استفاده از این تکنولوژی در بین مردم، ضرورت استفاده از سایت های اینترنتی به میان می آید، که در این بین نقش بهترین شرکت هایطراحی وب سایت به خوبی مشخص شده و واضح است. حال برای رفع نیاز خود باید به دنبال بهترین شرکت های طراحی سایتی ، که بتوانند پاسخگوی چنین فضای مهمی باشند رفت.


خدمات بهترین شرکت های طراحی سایت


حال سوال این است که بهترین شرکت های طراحی سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در این مورد پارامتر هایی وجود دارد که به چند مورد مهم اشاره می کنیم ...
مهم ترین پارامتر، سئو سایت است که باید به آن توجه ویژه ای داشت تا به سایتی پر بازدید و با ارزش تبدیل شود .
ظاهر ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن مولفه دیگر هست. بهترین شرکت های طراحی سایت کار های خود را طوری طراحی میکنند که قابلیت بازید سایت در هر دستگاهی وجود داشته باشد. با توجه به رشد و استفاده بیشتر مردم از گوشی های هوشمند و تبلت ها این موضوع باید مورد توجه ویژه ای قرار گیرد.
علاوه بر این دو مؤلفه مهم باید طراحی سایت زیبا در کوتاه ترین زمان را نیز مد نظر قرار داد.


بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران


حال این سوال پیش می آید که بهترین شرکت های طراحی سایت ایران کدام شرکت ها هستند؟
با توجه به گفته های بالا باید بیان کرد که اگر شرکتی در طراحی سایت، مزایای فوق را به طور ویژه ای داشته باشد باید به این نکته توجه داشته باشید که موفقیت این شرکتها در صورت رضایت مشتری و جلب اعتماد است که آن را شاخص کرده است.

شرکت طراحی سایت نونگار افتخار این را دارد تا به شما نوید دهد که این اعتماد را جلب نموده و به پاسخگویی بی بدیل تبدیل شده. وبا تجربه ی بی نظیری که در این زمینه دارد قادر است زیباترین و پربازدید ترین سایت را به شما ارائه دهد .

sitecup
#6 ارسال شده : 1396 بهمن دوشنبه, 16 16:28:27(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/11/05(UTC)
ارسالها: 8
امتیازات: 13

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

عوامل موثر در طراحی سایت خبری:امروزه به جهت توجه و نیاز عمومی مردم برای خبرهای جدید شاید از معروف ترین و موفق ترین سایت ها بتوان به سایت های خبری اشاره کرد. و با توجه به کاربران ان لاین ایران و جمعیت ملیونی افراد ان لاین روی سایت ها بتوان موفقیت سایت های خبری را تضمین شده دانست. اما در این زمینه سایتی موفق ت رخواهد بود که با سرعت و دقت و نیز صداقت به امر اطلاع رسانی بپردازد. چه بسا سایت های بسیاری نیز وجود دارند که فقط به امر سخن پراکنی اشتغال دارند اینگونه سایت ها هرگز اصل خبر ها را در اختیار مردم قرار نمی دهند بلکه تحلیلی از خبر را به انصورت و انگونه خود انتظار دارند در اختیار مردم قرار می دهند. مخاطبان علاقه دارند که خبرها را با صداقت و در لحظه و فورا دریافت کنند بنابراین سایت هایی موفق تر هستند که با گزارش های جامع تر و کامل تر و چه بسا با عکس و فیلم های مرتبط به گزارش وقایع برای مردم بپردازند.


رعایت سادگی قالب سایت برای بیننده و مخاطبانتان حتما خوشایند خواهد بود. زیرا عموم افراد علاقه ای به حضور داشتن در سایت های شلوغ و بی نظم ندارند. بلکه طراحی سایت شما باید کاربر پسند باشد و در ان به عنصر رنگ و روانشناسی رنگ ها توجه شود تا اخبار در یک قالب مورد پسند به مخاطب ارائه شود تا بتواند توجه مخاطبان را نیز جلب کند.

ویژگی های طراحی سایت خبری ایده آل


طراحی سایت خبری موفق باید منطبق بر اخرین ویژگی ها و تکنولوژی های روز عصر وب باشد. البته این گفتار به این معنی نخواهد بود که با طراحی سایت حجیم و سنگین و با گرافیک بالا امکان استفاده و بهره برداری کاربران با اینترنت ضعیف و با سرعت پایین را محدود کنیم و از این طریق این افراد نخواهند توانست از سایت بازدید داشته باشند و از امکانات ان استفاده کنند. بلکه باید سعی داشته باشیم با استفاده از بهترین امکانات و تکنولوژی ها به بهبود سرعت بارگزاری وب سایت کمک کنیم .
باید سعی داشته باشید نحوه ی نمایش اخبار و اطلاعات به سهولت میسر باشد و سرعت لود صفحات سایت نیز در سطح بالایی باشد . در رعایت نکات ایمنی نیز باید بسیار با دقت عمل کنید و همچنین بهینه سازی برای جستجوگر ها را در اولویت اقدامات خود برای مدیریت سایت خبری تان قرار دهید . ارائه ی اخبار به صورت چند رسانه ای و ترکیبی از عکس و فیلم و صوت به جذب مخاطبان بیشتر و موفقیت سایت خبری تان نیز کمک خواهد نمود.

sitecup
#7 ارسال شده : 1396 بهمن پنجشنبه, 26 14:48:20(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1396/11/05(UTC)
ارسالها: 8
امتیازات: 13

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

اصول طراحی اسلایدر در طراحی سایت:شما به عنوان یک گرافیست یا طراحی سایت باید بتوانید به خوبی اسلایدر هایی را برای سایت تان طراحی کنید . این اسلایدر ها باعث نمایش هرچه بهتر وب سایت شما خواهد شد . و همچنین باعث جذب مخاطبان بیشتر می شود. وب سایت شما بدون مخاطب عملا هیچ گونه کارایی نخواهد داشت و بیشتر از هر چیزی به یک صفحه ی نقاشی شده شباهت خواهد داشت . بنابراین باید بتوانید باطراحی وب سایت اسلایدر های مناسب باعث کاربرپسند شدن هرچه بیشتر سایت تان شوید.اصول طراحی سایت اسلایدر چیست


برای جذاب و زیباتر شدن هرچه بیشتر اسلایدر های طراحی شده تان باید سعی کنید از تصاویر با کیفیت و با وضوح بالا استفاده کنید. همچنین می توانید از اسلایدر های مفهومی استفاده کنید این اسلاید ها چون پس از نمایش برای مخاطب تداعی کننده ی موضوعی خواهند بود بیشتر نیز در ذهن مخاطبان باقی خواهند ماند.

باید تلاش کنید که اسلایدر طراحی شده تان مطابق با موضوع سایت تان باشد زیرا در غیر این صورت هرچقدر هم اسلایدر طراحی شده تان زیبا باشد چندان کارایی برایتان نخواهد داشت و باعث بازدید بیشتر مخاطبان و کاربران نخواهد شد. بنابراین به موضوع همخوانی اسلایدر ها و موضوع سایت توجه ویژه داشته باشید. همچنین سعی کنید از متحرک سازی برای اسلایدر تان استفاده کنید زیرا باعث توجه بیشتر مخاطبان و بیشتر دیده شدن ان می شود.
به رنگ ها در طراحی سایت تان توجه ویژه داشته باشید . رنگ و طرح اسلایدر تان باید با طراحی سایت مورد نظر هارمونی داشته باشد و چیز متضادی از یکدیگر نباشد . مثلا در صورتی یک سایت از رنگ های سفید یا صورتی طراحی شده است اسلایدر را از رنگ مشکی طراحی نکنید زیرا جلوه ی زیبایی نخواهد داشت و همچنین باعث جلب توجه مخاطبان نخواهد شد زیرا این ناهمگونی از دید یک مخاطب به نوعی نا زیبا و ازار دهنده خواهد بود.

اسلایدر ها به دو گروه مفهومی و اسلادر های مفهومی تقسیم می شوند. اسلایدر های معمولی که که دارای تصاویری گویا و قابل فهم برای مخاطبان دارند. اما اسلایدر های مفهومی دارای تثاویری مبهم گونه هستند که در واقع هر عکس می تواند نماد یا نشان یک موضوعی باشند و مخاطب با دیدن هر عکس موضوعی در ذهنش تداعی و یاداوری می شود. برای مثال در اسلایدر های مفهومی می توان برای انتقال حس سرما و بجای نمایش یخچال می توان در تصاویر از یک یا چند گلوله برفی استفاده کرد تا مفهوم سرما به خوبی به مخاطب منتقل شود .


طراحی سایت . طراحی سایت

eh3na2017
#8 ارسال شده : 1397 مهر پنجشنبه, 05 08:45:47(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/04/29(UTC)
ارسالها: 6
امتیازات: 91-
مکان: tehr

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت علمی

طراحی سایت علمی می تواند برای افرادی که در عرصه علم و دانش فعالیت می کنند و قصد دارند پیام خود را به مردم ایران و یا حتی دنیا برسانند، مفید واقع شود.

 

اشخاصی مانند اساتید دانشگاه، دانشمندان، پزشکان و تمامی اشخاصی که توانایی تولید علم و قصد دادن آموزش دارند، می توانند به شرکت طراحی وب سایت مراجعه کرده و سفارش طراحی وب سایت دهند.

 

مزایای طراحی سایت علمی

شناخته شدن در دنیای علم و دانش اهمیت بالایی دارد. معمولاً شخصیت های علمی پس از این که به درجات علمی بالایی رسیدند، تمایل دارند که علم خود را نشر داده و در تربیت شاگردانی که به حوزه علمی آن ها علاقه مند باشد، سعی و تلاش می کنند.

 

طراحی سایت

 

یکی از راه هایی که افراد علمی می توانند از طریق آن علم خود را بین افراد جامعه منتشر کنند، استفاده از وب سایت های علمی می باشد.

 

در این وب سایت ها می توان تجارب علمی و آموزشی خود را قرار داد و از علاقه مندان برای پیوستن به یک جمع علمی دعوت به عمل آورد. این افراد می توانند در بخشی از وب سایت نظرات علمی خود را عنوان کرده و با دیگر افراد به بحث و تبادل نظر بپردازند.

 

امکانات طراحی سایت علمی

بخش مقالات یکی از قسمت های طراحی سایت علمی است که وجود آن برای این گونه وب سایت ها الزامی است. شخصیت علمی یا گروهی که در این حوزه با هم همکاری دارند، می توانند مقالات خود را در این بخش قرار دهند.

 

کاربران می توانند در این وب سایت ها ثبت نام کرده و از مزایای دیگر آن بهره مند گردند. مزایایی مانند رؤیت مقالات بیشتر و پیشرفته تر را می توان نام برد.

 

در این وب سایت ها امکان قرار دادن فایل ها برای فروش نیز وجود دارد. برای این منظور یک کاربر پس از عضویت در وب سایت و پرداخت وجه می تواند فایل مورد نظر خود را خریداری نماید.

mag
#9 ارسال شده : 1397 مهر پنجشنبه, 19 05:24:39(UTC)

رتبه: عضو فعال

تاریخ عضویت: 1397/07/19(UTC)
ارسالها: 39
امتیازات: 86

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

چگونه آموزش مبانی طراحی وب را به کودکان آموزش دهیم

چگونه آموزش مبانی طراحی وب را به کودکان آموزش دهیم

برای طراحان وب، شروع به کار جوان بسیار حیاتی و سودمند است. شما می توانید بدون هیچ گونه دانش قبلی یا تعصبات بیاموزید. ما به راحتی می توانیم آموزش طراحی وب را به یک کودک به نوشتن بر روی کاغذ خالی مقایسه کنیم. شما می توانید بدون اینکه دودل های قبلی و اسکرابرها را ناراحت نکنید بنویسید. شما به آسانی می توانید آنچه را که می نویسید می فهمید زیرا کاغذ بسیار تمیز است؛ برای راحتی شما تمام فضای موجود در جهان را دارد. 

از این رو، مانند نوشتن بر روی کاغذ خالی، آموزش دادن بچه به طراحی وب سایت ها می تواند یک تجربه بسیار رضایت بخش باشد. در یک نقطه، برای طراحان وب ما وجود دارد، این یک فرصت پیوند کامل با پسر، دختر، برادر کوچکتر یا همسایه نوپا شما است. شما قادر به دو پرنده با یک سنگ خواهید بود. شما می توانید در حالی که تدریس کودک خود را سرگرم کننده جدید سرگرم کننده است. 

جعبه ابزار طراح وب شما 
نامحدود دانلود: 500،000+ قالب وب، مجموعه آیکون، تم و طراحی دارایی ها


ایده طراحی و برنامه نویسی بچه ها به نظر می رسد بسیاری از مردم را ناراحت کند. برخی ممکن است گیج می شوند اگر واقعا می توانند طراحی و کد وبسایت های افسانه ای را با تمام ابزارهای پیچیده و زبان های خارج از کشور تطبیق دهند. خوب، این چیزی است که، این سرگرمی فراتر از در دسترس بودن ذهن کودک نو است. این فقط آنها را برای چیز بزرگ آماده می کند. این مثل آموزش دادن به دوچرخه سواری با استفاده از چرخ های پشتیبانی می شود. با این وجود، این یک شروع خوب است. 

همانند سایر تلاش های آموزشی، این فعالیت به آماده سازی های لازم نیاز دارد. بنابراین، در اینجا آنها عبارتند از:

وضعیت


اولین چیزی که باید در تدریس بچه هایتان در مورد نحوه طراحی صفحات وب انجام دهید این است که ذهن خود را به کار بسپارید. آنها را به کامپیوترها، صفحات وب و محل کار برسانید. شما باید آنها را آگاه کنید که در آن چه هستند و هر چه که در آن جا هستند، چه اتفاقی می افتد. سعی کنید برخی طرح های گرافیکی که خودتان ایجاد کرده اید را نشان دهید. اجازه بدهید کودک درباره هر چیزی بپرسد، مهم نیست که چقدر پیچیده است. به یاد داشته باشید، قرار گرفتن در معرض منجر به تجربه و تجربه منجر به برتری است. فقط بگذار آنها آنجا باشند و ببینند. بچه ها به طور طبیعی کنجکاو هستند، و به زودی به اندازه کافی پاسخ خواهند داد. چیز دیگری که می دانید، فرزند خود را در کار خود غوطه ور خواهد کرد. 

شما می توانید ذهن خود را تنظیم کنید با اجازه دادن به آنها آنچه را که می خواهید طراحی کنید. بگو، آنها بسیار علاقه مند به روبات هستند، سپس با ایجاد یک مدل ربات مربوطه شروع می شود. به کودک بگویید که چگونه هر عنصر طراحی به نظر می رسد و به عنوان بخشی از یک ربات عمل می کند. 

آنها را به محل کار برسانید. من مطمئن هستم وقتی که آنها به طور مرتب از محل بازدید می کنند، آنها به زودی در مورد آنچه شما انجام می دهند کنجکاو هستند. در نهایت شما آنها را در مانیتور خود خواهید دید و سپس در کنار دامن خود نشسته و سوالات خود را شروع می کنید. 

شما همچنین می توانید با آنها درباره طراحی وب بسیار صحبت کنید. سخاوتمندانه تحسین می کند و به زودی الهام می گیرد. اگر آنها می توانند ببینند که شما با شغل سرگرم کننده هستید، آنها آن را امتحان می کنند. 

آن را به آهستگی


آن را به آرامی نه تنها به روابط عاشقانه اعمال می کند. این نیز در آموزش بچه ها پذیرفته شده است. به عنوان یک معلم طراحی وب، مطمئن هستم که شما بسیار شتابان خواهید دید که دانش آموزان شما را معجزات وب می کنند. اما این اتفاق نمی افتد یادگیری یک فرآیند است. با اصول اولیه شروع کنید آنها را عناصر طراحی وب، سپس ابزارها، سپس کد ها و غیره را آموزش دهید. فقط اجازه دهید همه چیز را هضم کنند. به یاد داشته باشید، شما با کودک نوپا صحبت می کنید، نه یک برنامه نویسی. 
افرادی که با این مرحله از بین رفته اند رنج های زیادی را متحمل شده اند. آنها به آموزش چیزهای پیشرفته به بچه ها مهاجرت کردند و بچه ها بی انتها به پایان رسید. به یاد داشته باشید که فاصله توجه کودک بسیار محدود است، بنابراین ممکن است آن را به آرامی نگه دارید تا سریع و سقوط کند. 
به یاد داشته باشید اصول طراحی وب. Wireframing، طرح بندی، کد گذاری اسکریپت های HTML، CSS، PHP و Java و سپس ایجاد محتوا. 
برای اطلاعات بیشتر، میتوانید بازدید کنید: 

سرپوش گذاشتن


بیایید این را بپذیریم، HTML، CSS و دیگر زبانهای برنامه نویسی می توانند در نگاه اول دیوانه شوند. در واقع، شما ممکن است قادر به دیدن کد به عنوان blabbers اگر شما به آن نگاه نمی کنند. و این چیزی است که شما باید در هنگام آموزش یک کودک برای طراحی وب سایت ها در نظر بگیرید. شما باید چیزهای ساده ای برای او بسازید. به سطح او برسید و او را درک کنید. شما نیازی به صدا با آنها ندارید، شما فقط نیاز به صدای قابل اعتماد دارید. به یاد داشته باشید، بچه ها درک نمی کنند، این کار را نمی کنند. 

از کلمات ساده استفاده کنید. سعی کنید این اصطلاحات را به چیزی تقسیم کنید که آنها علاقه به آن پیدا می کنند. مثلا شما می توانید یک برچسب img src را به هدف هدایت شده توسط یک کماندار تقسیم کنید. مربوط به دوست داشتن، منافع خود؛ فیلم ها، تماشای تلویزیون، و خیلی بیشتر. به یاد داشته باشید که صدای هوشمندانه به بچه هنوز صدای گریه آنها است. در عصر کنجکاو و بدبختانه آنها باشید. 

تجهیز


به نظر نمیرسد که کسی بتواند وب را طراحی کند، اگر کامپیوتر ندارد. در حقیقت، این امر کمیک است که یک طراح وب بیشتر از کتاب های دیگر از ساعت ها در مقابل رایانه یاد می گیرد. 

مانند هر سرگرمی دیگر، طراحی وب نیاز به ابزار دارد. فرزندان شما به همان نیاز نیاز دارند. به عنوان طراحان وب، شما باید آنها را با اسبابک های مورد نیاز یا سیستم عامل هایی که می توانند شروع به یادگیری کنند، تجهیز کنید. خرید رایانه برخی از بازی های برنامه نویسی اساسی را نصب کنید. آن را سرگرم کننده برای به طوری که زمانی که زمان برای بچه رول می آید، کار سرگرم کننده تر خواهد بود. 
در اینجا برخی از ابزارها و بازی هایی که می توانید استفاده کنید عبارتند از:
در اینجا چند راهنمایی: 
است تگهای

به نتیجه گیری است


طراحی وب یک سرگرمی زیبا است. در حقیقت، این یک سرگرمی است که می توانید پولی کسب کنید. در حال حاضر با شما آموزش بچه خود را در مورد نحوه طراحی وب سایت، شما در نتیجه آنها را به نوع کاری که ممکن است بخواهند روزی انجام دهند افشا کنند. از آنجا که او با این حرفه بسیار آشنا است، آنها را از دیگران بالاتر می برد. بنابراین، شما نه تنها کار خود را به عنوان یک طراح تضمین می کنید، بلکه شما نیز با فرزندتان پیوند می دهید و او را برای حرفه ای آماده می کنید. و علاوه بر این، شما هیچ چیز را با بچه های خود را از دست ندهید. همه چیز یک سود است. 
src = "0.jpg
مقالات مرتبط
supportswebs
#10 ارسال شده : 1397 مهر دوشنبه, 30 11:53:31(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/07/30(UTC)
ارسالها: 1
امتیازات: 3
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

گروه هـای پشـتیبانی ایران از سال 1386 فعالیت خود را در حوزه پشـتیبانی سیـستم و شبکه آغاز کرده است. با توجه به پیشرفت کم در حوزه IT در آن سالها و آشنا نبودن اقشـار کثـیری از جامعه به این صنعت ، محدودیت های بی شـماری در این بستر موجود بود . از سال 1391 به بعد با توجه به افق های روشن در صنعت IT و توجه عموم مردم به تکنولوژی های روز دنیا و در راستای گسترش خدمات پشتیبانی ، گروه هـای پشـتیبانی ایران وارد حوزه وب سایت ، ویـپ و نرم افزارهای تخصصی شد. بخش طراحی سایت گروه های پشـتیبانی ایران ، به نام پشتیبان وب از سال 1393 با هدف خدمت رسانی و گسترش خدمات در صنعت سایت ، شروع به فعالیت کرده و با شعار ما پـشتیبان سیستم های دیجیتال هستیم فعالیت خود را در حوزه سرویس دهی در زمینه طراحی سایت ، سئو و بهینه سازی سایت ، نگهداری و پشتیبانی سایت ادامه داده و همواره در جهت رضایت مندی مشـتری و پایـبندی به اصول اخلاقـی تلاش کرده و با این دیدگاه که همیشه بهترین ها اولین می مانند به کار خود ادامه داده ایم

 

 

 اجاره آپارتمان مبله در تهران  پشتیبانی سایت خبرگزاری رگا بازیافت الکترونیک  https://luxmobleh.com  اجاره آپارتمان مبله لوکس در تهران بازیافت پشتیبانی وب سایت https://roga.ir   https://ebazyaft.com
mag
#11 ارسال شده : 1397 مهر دوشنبه, 30 19:30:17(UTC)

رتبه: عضو فعال

تاریخ عضویت: 1397/07/19(UTC)
ارسالها: 39
امتیازات: 86

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

مرور کلی نکات طراحی وب سایت Responsive

این محتوا توسط هوش مصنوعی تولید شده است. در حال حاضر سیستم بروی نسخه MAGBOT + فعال است این نسخه کیفیت بالاتری در جمله سازی دارد
MAGBOT +
مرور کلی نکات طراحی وب سایت Responsive

قبلا ما در مورد رسانه ها صحبت کردیم، در این مقاله ما  خواهیم آموخت نقاط ضعفی را که طراحی وب سایت پاسخگو را متزلزل می نماید. 
همه چیز در مورد اندازه صفحه نمایش های مختلف است؟ برای درک قضیه، اجازه دهید با استفاده از یک قیاس به بررسی بپردازیم.
 تصور کنید که  طرحی  برای ساخت یک خانه زیبا و جدید دارید. زیر بنا مهم است، زیرا تمام خانه به آن بستگی دارد. پس از پایه، نخستین سطح خانه اهمیت دارد، چون بقیه خانه  روی آن ساخته میشود. در این خانه، طبقه اول یک نقطه شکست یا break points است.  در صورتی که ما طبقه اول را اصولی و بر اساس اندازه و متراژ استاندارد بنا نکنیم طبقات بالا تر نیست دچار بی نظمی می شوند حتی اگر بهترین تیم مهندسی مسول طبقات بالا باشد.

 نقطه ی شکست در طراحی واکنش گرا م


نقطه شکست در طراحی واکنش گرا ( RWD ) تغییر پهنای مرورگر می باشد.  وقتی اندازه صفحه را تغییر می دهد مثلا از اندازه اولیه 960px به   768px هنر طراحی واکنش گرا بایستی وارد عمل شود. در واقع عملکرد نامناسب تغیر اندازه نقطه شکست طراحی واکنشگرا است 
 

نقطه ی شکست متداول 


به طور متوسط، هر سایت پاسخگو دارای حداقل دو نقطه شکست است. برای تبلت ها و دستگاه های تلفن همراه.  دسکتاپ، تبلت و تلفن همراه بر اساس اندازه صفحه نمایش آی فون و آی پد است، زیرا این دستگاه ها محبوب ترین دستگاه های موجود در دستگاه های تلفن همراه و تبلت هستند. 

اما این تغییر اندازه ها بر اساس آی فون و آی پد معیار و استاندارد صحیحی است یا خیر بحث مفصلی می باشد.  آیا این بهترین تجربه است یا نه؟ 

 

ایجاد نقاط سفارشی


 تقریبا هیچ دو وب سایتی مشابه هم ساخته نمی شوند. با توجه به این موضوع،  استفاده از نقطه های پایانی استاندارد پیشفرض ممکن است نیازهای واکنشگرایی سایت را    خوب پوشش ندهد. 
بنابراین،  کشف کردن کجا و زمان انتقال نقطه در محدوده نقطه توقف استاندارد مهم است. 

ایجاد یک نقطه پایانی سفارشی بسیار ساده است. با این حال، راه های بسیاری وجود دارد که می توان آن را اشتباه انتخاب نمود . 

 چیدمان صحیح


تصور کنید یک وضعیت بسیار معمولی را که  یک وب سایت پاسخگو در تمام ابعاد صفحه نمایش بزرگ  محبوب بسیار عالی است، اما  طرح در   عرضهای  کوچکتر   مرورگر در منطقه 400px ممکن است خوب عمل نکند.

از آنجا که این یک عرض صفحه نمایش  زیاد محبوب نیست، طراح در پشت صحنه فقط تصمیم گرفته از آن بگذارد. این تصمیم خوبی بود؟ نه! 

هدف از RWD ایجاد بهترین راه حل  در ابعاد مختلف صفحه نمایش مرورگر می باشد و باید پیش بینی آینده را نیز داشته باشید. فقط دستگاههای متداول امروز نباید عامل تعیین کننده ای در مورد نقاط شکست  یک سایت پاسخدهنده باشند.
باید چیدمان عناصر بگونه ای باشد که ابعاد نچندان مطرح نیز بخوبی پشتیبانی شود تا در آینده مشکلی پیش نیاید.

 یک کارشناس RWD از کجا بایستی شروع کند


از زمان انتشار قابهای واکنشی که در حال حاضر در دسترس هستند، یادگیری  استفاده از RWD به طور قابل توجهی ساده شده است. با این حال، مانند هر شروعی، تازه کارها از کد که توسط دیگران اجرا شده  استفاده می کنند و پروژه های خود را  بر اساس آن می بندند. 
پیشنهاد می شود نیازی نیست چرخ را اختراع کنید از قالب ها و نمونه کارهای دیگران استفاده کنید  و بمرور کامل شوید

چگونگی ایجاد یک نقطه گذار سفارشی در مسیر مناسب


برنامه های زیادی مانند تغییر اندازه پنجره برای Chrome  وجود دارد  و برای  کارهایی مثل این بسیار عالی هستند، ابعاد جاری در گوشه سمت راست پایین نشان داده می شود. شما می توانید تناقضات را در ظاهر پیدا کنید. یا با یک برنامه مانند Resize Window، شما نیاز به صرف وقت برای دیدن سایت خود در هر پیکسل های مختلف عرضی را از بین می برید.
مقالات مرتبط
BAHAR
#12 ارسال شده : 1397 آذر دوشنبه, 05 13:45:35(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/09/05(UTC)
ارسالها: 5
امتیازات: 5
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت پیش دبستانی

 

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و محبوبیت و قابل استفاده و مفید بودن سایت های اینترنتی ، روزانه به تعداد طراحی سایت ها و کاربران افزوده می شود.طراحی سایت امکانات و خدمات زیادی را در اختیار صاحبین مشاغل و همچنین کاربران قرار داده است ، شما در هر کسب و کاری که باشید می توانید از طریق طراحی سایت ، به بهترین نحو ممکن و بالاترین بازده ، کسب و کار خود را معرفی نمایید و از این طریق مشتریان و مراجعه کنندگان بسیار بیشتری داشته باشید و همچنین برخی خدمات و امکانات خود را به صورت آنلاین در اختیار آنها قرار بدهید تا بدون مراجه های حضوری و اتلاف زمان بیهوده ، از طریق طراحی سایت به خواسته و نیاز خود از طراحی سایت شما دست یابی پیدا کنند.

طراحی سایت تخصصی پیش دبستانی

به طور مثال شما ممکن است صاحب پیش دبستانی باشید ، طراحی سایت پیش دبستانی علاوه بر معرفی موسسه ی شما و خدمات و امکاناتتان ، به والدین کودکان این امکان را می دهد تا پاسخ بسیاری از سوالات خود را در خصوص موسسه ی شما ، ثبت نام و کلاس های شما از طریق طراحی سایت پیش دبستانی بدست آورند و همچنین با مربیان و کادر پیش دبستانی در ارتباط باشند و از این طریق از مراجعات غیر ضروری آنها نیز جلوگیری بشود.

به طور کلی در طراحی سایت پیش دبستانی امکانات زیر را می توان قرار داد :

• بخش معرفی موسسه ، سابقه ی کاری، خدمات و امکانات در طراحی سایت پیش دبستانی 
• بخش اطلاع رسانی از شرایط ثبت نام و پیش ثبت نام از طریق سایت در طراحی سایت پیش دبستانی 
• بخش اطلاع رسانی از برنامه ی کلاس ها به همراه توضیحات در طراحی سایت پیش دبستانی
• بخش درباره ی ما در طراحی سایت پیش دبستانی
• بخش ارتباط با مربیان و کادر پیش دبستانی در طراحی سایت پیش دبستانی
• بخش اطلاع رسانی برنامه های تفریحی ، جشن ها ، اردو ها و جلسات اولیا و مربیان در طراحی سایت پیش دبستانی
• بخش نمایش آدرس ، شماره تماس بر روی نقشه ی گوگل در طراحی سایت پیش دبستانی

 

 

طراحی سایت فروشگاهی  تعرفه ی طراحی سایت  شرکتهای طراحی سایت  طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی فروشگاه اینترنتی ، شرکت های طراحی سایت ، طراحی وب در نونگار، ساخت سایت ، ساخت سایت ،

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

BAHAR
#13 ارسال شده : 1397 آذر دوشنبه, 05 13:47:30(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/09/05(UTC)
ارسالها: 5
امتیازات: 5
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت مهارت های زندگی 
طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران طراحی سایت مهارت های زندگی به توانایی های ما در رفتار در موقعیت های مختلف می افزاید، به گونه ای که بتوانیم با کمک طراحی سایت مهارت های زندگی با دیگران رابطه ای سالم و به دور از خشونت داشته باشیم. در جهان امروز، روان شناسان به این امر پی بردند که از دوران کودکی باید برای تقویت مهارت های زندگی کودکان مان تلاش کنیم ولی این تلاش محدود به این دوره از زندگی نمی شود بلکه در تمام مراحل زندگی در پی پذیرفتن نقش جدید، نیاز به مهارت های زندگی در طراحی سایت بیشتر احساس می شود.

امکانات مهم در طراحی سایت مهارت های زندگی عبارتند از:

• آموزش مهم ترین مهارت های زندگی در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• آموزش تصمیم گیری و حل مسئله در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• آموزش مهارت تفکر خلاقانه و تفکر نقادانه در طراحی سایت مهارت های زندگی
• آموزش مهارت ارتباطی و مهارت مدیریت ارتباطی در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• آموزش مهارت خود آگاهی و همدلی در طراحی سایت مهارت های ارتباطی 
• آموزش مهارت مدیریت احساسات و هیجانات و مدیریت استرس در طراحی سایت مهارت های زندگی 

 

روش های آموزش مهارت های زندگی در طراحی سایت مهارت های زندگی عبارتنداز:

• برگزاری کارگاه های آموزشی در قالب آموزش های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• آموزش در عمل مانند نشر داستان یا ساخت یک فیلم و یا از طریق به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• آموزش به افراد آسیب پذیر در میان کودکان و یا بزرگسالان در طراحی سایت مهارت های زندگی 

ویژگی های طراحی سایت مهارت های زندگی عبارتنداز:

• بخش ثبت نام کاربران در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش تالار گفت و گو در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش مقالات در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش مشاوره و راهنمایی در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش معرفی کتاب در طراحی سایت مهارت های زندگی 
• بخش آموزش بازی در طراحی سایت مهارت های زندگی 

 

 

 تعرفه طراحی سایت ، شرکت های طراحی سایت ، ساخت سایت ، تعرفه طراحی سایت، تبلیغات در گوگل طراحی فروشگاه اینترنتی ، شرکت های طراحی سایت ، طراحی وب در نونگار

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

hasanjfari
#14 ارسال شده : 1397 آذر شنبه, 10 11:29:18(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 25
امتیازات: 9
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

فروش بلیط به صورت آنلاین، یکی از بهترین راه ها برای جذب مشتری و افزایش فروش است. مهم نیست چه نوع بلیطی، بلیط سینما یا تئاتر، کنسرت، سفر و ...شما می توانید در هر زمینه ای که کار می کنید به طراحی سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بلیط اقدام کنید. این کار نه تنها می تواند سبب ارائه بهتر خدمات به مشتریان شود بلکه برای مدیریت بهتر و راحتتر کسب و کار شما نیز می تواند بسیار مفید باشد. اگر به فکر طراحی اپلیکیشن فروش آنلاین بلیط برای خود افتاده اید، یا دوست دارید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

نکات بسیار مهم در طراحی سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بلیط

بالا بودن امنیت سایت و اپلیکیشن برای فروش بلیط بسیار مهم است. این قبیل سایت ها با اطلاعات شخصی و مالی افراد بسیاری سرو کار دارند. پس سپردن کار طراحی و ساخت اپلیکیشن و سایت فروش آنلاین بلیط به افراد با تجربه و متخصص که تضمین بدهند امنیت شما و کاربرانتان فراهم است بسیار نکته مهمی می باشد.

توجه داشته باشید در طراحی سایت یا اپلیکیشن علاوه بر اینکه طراحی باید با علم بر رنگ شناسی و ... انجام شود، مینیمال نیز باشد. سایت یا اپلیکیشن پیچیده و شلوغ و پر از رنگ های تند کاربر را سردرگم می کند، پس امکانات باید در ساده ترین و در عین حال زیباترین حالت ممکن به آسانی در اختیار کاربر قرار بگیرد.

در طراحی سایت، باید به طراحی رسپانسیو یا همان واکنشگرا توجه بسیاری بکنید. با توجه به این نکته کاربران تجربه گشت و گذار خوبی در سایت شما از طریق موبایل یا تبلت خواهند داشت، پس بیشتر ترغیب می شوند دوباره از سایت شما بازدید کنند. در کنار طراحی رسپانسیو سایت، طراحی اپلیکیشن هم باید به خوبی انجام گرفته و برنامه مشکل خاصی نداشته باشد.

پس از طراحی درست و اصولی سایت، نکته مهم دیگر توجه و اهمیت دادن به سئو سایت می باشد. تا زمانی که سایت شما در صفحات اول گوگل نباشد نباید انتظار افزایش مشتری و فروش بلیط را داشته باشید. پس حتما در جستجوی یک متخصص سئو و بهینه سازی برای وب سایت خود باشید تا بتوانید با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به اهداف خود برسید.

مهمترین امکانات و ویژگی ها برای اپلیکیشن و وب سایت های فروش بلیط

اپلیکیشن یا سایت فروش بلیط باید از امکاناتی مناسب هم برای کاربران و هم برای مدیران سایت برخوردار باشد، تا بتوان به راحتی بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه داد. در این قسمت چند مورد از این امکانات را برای شما معرفی می کنیم.

 • قسمت معرفی و درباره ما
 • قسمت تماس با ما
 • منوهای مختلف و پیشرفته برای راحتی کاربر
 • عدم نیاز به ثبت نام و عضو شدن در سایت برای خرید بلیط
 • امکان رزرو و خرید بلیط و اتصال به درگاه های بانکی
 • معرفی کنسرت، نمایشگاه و ... برای خرید بلیط که می تواند شامل اطلاعاتی نظیر قیمت بلیط، مکان برگزاری، برگزار کننده، تاریخ و اطلاعات لازم دیگر باشد.

شما مشتریان گرامی می توانید جهت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن فروش آنلاین بلیط با ما در تماس باشید.

BAHAR
#15 ارسال شده : 1397 آذر شنبه, 10 14:08:45(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/09/05(UTC)
ارسالها: 5
امتیازات: 5
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت ورزش سوارکاری

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران

طراحی سایت ورزش سوارکاری از جمله ورزش هایی است که در دهه های اخیر مورد توجه ی خاصی قرار گرفته است. طراحی سایت ورزش سوارکاری دارای پیشینه ای بسیار طولانی است و می توان آن را یکی از قدیمی ترین ورزش ها دانست. طراحی سایت ورزش سوارکاری امروزه نه تنها به عنوان یک ورزش سالم و مفید بلکه به عنوان یک سرگرمی مفرح و شاد برای اوقات فراغات بسیار مناسب به نظر می رسد.ورزش سوارکاری در المپیک در طراحی سایت ورزش المپیک.

 

 

طراحی سایت تخصصی ورزش سوارکاری

در طراحی سایت ورزش سوارکاری می خوانیم که برای اولین بار در سال ۱۹۰۰ ورزش سوارکاری در المپیک بازی شد. جاالب است بدانید که طراحی سایت ورزش سوارکاری یکی از تنها دو رشته ی ورزشی است که زنان و مردان در کنار یکدیگر می توانند با یک دیگر رقابت داشته باشند. بازی های طراحی سایت ورزش سوارکاری تنها بازی هایی در المپیک است که حیوانات را هم شامل می شود و علاوه بر اینکه از سوارکاران تست دوپینگ گرفته می شود، اسب ها نیز مورد معاینه پزشکی قرار می گیرند.

 

انواع مسابقات سوارکاری در طراحی سایت ورزش سوارکاری عبارتند از:

 • مسابقه ی اسب دوانی در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • مسابقه ی ارابه رانی یا یورتمه در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • مسابقه ی درساژ با ۳ مرحله در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • مسابقه ی پرش در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • مسابقه ی رودئو با اسب های وحشی در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • مسابقه ی گروهی چوگان در طراحی سایت ورزش سوارکاری

 

 

مزایای طراحی سایت ورزش سوارکاری عبارتند از:

 • صفحه ی بازی های آنلاین اسبی در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی مطالب و تصاویر جالب و گوناگون از اسب در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی مقالات مرتبط با اسب و سوارکاری در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی آموزش سوارکاری به کودکان و بزرگسالان در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی بانک اطلاعات صنعت اسب مانند فروشگاه های سوارکاری، باشگاه های سوارکاری، مربیان سوارکاری در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی مجله دنیای اسب در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی خاطرات و مصاحبه ها در طراحی سایت ورزش سوارکاری
 • صفحه ی هیئت های سوارکاری در طراحی سایت ورزش سوارکاری

 

 

قیمت طراحی سایت  تبلیغات در گوگل   قیمت طراحی سایت    قیمت طراحی سایت  قیمت طراحی سایت   طراحی سایت با وردپرس

   طراحی سایت فروشگاهی  طراحی سایت فروشگاهی در تهران

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

hasanjfari
#16 ارسال شده : 1397 آذر جمعه, 16 10:58:08(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 25
امتیازات: 9
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

رائه خدمات طراحی وب سایت اختصاصی و با کدنویسی توسط شرکت 

شرکت با استفاده از به روز ترین متد های روز دنیا در زمینه برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن ها بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. تیم برنامه نویسی و توسعه از کدنویسی اختصاصی و طراحی قالب به صورت حرفه ای برای پیاده سازی هر چه بهتر پروژه ها استفاده می نماید.

شما می توانید برای سفارش سایت اختصاصی و یا کسب اطلاعاتی جامع در این زمینه با ما در ارتباط باشید.

طراحی وب سایت برنامه نویسی شده

امروزه از زبان های مختلفی در طراحی سایت های استفاده می شود. در طراحی سایت برنامه نویسی شده توسط شرکت در بخش بک اند و هسته سایت از زبان PHP استفاده می گردد. همچنین پایگاه داده ای که مورد استفاده قرار می گیرد Mysql می باشد. تمامی پروژه ها با فریم فرکی کاملا اختصاصی پیاده سازی می شوند و مطابق با اهداف مشتریان در بازه زمانی مشخصی تحویل داده می شوند. 

همچنین خدمات پشتیبانی رایگان نیز به مدت یک سال بوده و طی این مدت تمامی ایرادات و مشکلاتی که در پروژه ایجاد گردد توسط تیم برنامه نویسی شرکت رفع می گردد. همچنین مسئولیت نگهداری و حفظ محرمانگی داده های مشتریان نیز در درجه بالایی از امنیت قرار خواهد داشت.

طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی

کدنویسی بخش فرانت اند نیز با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا از جمله html, css, jаvascript, ajax انجام می گردد. قبل از پیاده سازی ابتدا قالب گرافیگی توسط مشتری تایید می گردد سپس طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی انجام می گردد. ما در تمامی این مراحل در کنار شما خواهیم بود تا وب سایت شما به بهترین شکل ساخته شود.

تفاوت بین کد نویسی و برنامه نویسی چیست؟

طراحی وب سایت کدنویسی شده 

کدنویس یا به اصطلاح coder به شخصی گفته می شود که کدنویسی را یاد گرفته باشد اما به منطق برنامه نویسی مسلط نباشد. اما برنامه نویس کسی است که با منطق دنیای 0 و 1 و برنامه نویسی آشنا بوده و می تواند کدنویس را هم انجام بدهد. معمولا کدنویس بخش ظاهر و  ui سایت را پیاده سازی کرده و برنامه نویس وظیفه پیاده سازی بخش هسته سایت را به عهده خواهد داشت.

BAHAR
#17 ارسال شده : 1397 آذر پنجشنبه, 22 11:04:54(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/09/05(UTC)
ارسالها: 5
امتیازات: 5
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران

 

طراحی سایت  طراحی وب سایت  طراحی سایت تهران 

تحقیقات کارشناسان و متخصصان نشان می دهد که طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران یکی از بهترین درمان ها برای بسیاری از بیماری های فیزیکی و روحی روانی به ویژه افسردگی و اضطراب می باشد. در طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران می توان ژن های بدن را فعال کرد. جالب است بدانید که ۹۰ درصد از ژن های بدن ما غیرفعال می باشد.

 

فواید خنده درمانی در تهران بر بدن در طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران عبارتند از:

 • تقویت سیستم ایمنی بدن با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • کاهش هورمون اضطراب با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • شل شدن ماهیچه های بدن با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • پیشگیری از بیماری قلبی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران

 

 

فواید آموزش خنده درمانی در تهران بر ذهن در طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران عبارتند از:

 • فزایش لذت و میل به زندگی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • کاهش نگرانی و تنش با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • رهایی و غلبه بر اضطراب با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • بهبود حال روحی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • تقویت انعطاف‌ پذیری با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران

 

 

فواید آموزش خنده درمانی در تهران از بعد اجتماعی در طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران به شرح زیر می باشد:

 • تقویت روابط با دیگران با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • جذب دیگران به سمت خود با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • ارتقای کار گروهی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • کاهش کشمکش و ناسازگاری با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • افزایش پیوند گروهی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران

 

 

روش ایجاد فرصت‌های خندیدن در طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران عبارتند از:

 • تماشای فیلم کمدی، برنامه‌ی تلویزیونی یا ویدئوهای خنده‌دار یوتیوب با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • شرکت در برنامه‌های کمدی به‌همراه دوستان یا همکاران با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • خواندن مطالب بامزه با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • مراوده با افراد شوخ طبع با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • جوک یا داستان‌های بامزه تعریف کردن با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • خرید کتاب‌های طنز با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • چیدن برنامه‌ی بازی در شب‌ها به‌همراه دوستان با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • بازی با حیوان خانگی با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • شرکت در کلاس‌های یوگای خنده با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • انجام بازی‌های خنده‌دار به همراه کودکان با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران
 • انجام‌دادن کاری مضحک با طراحی سایت آموزش خنده درمانی در تهران

 

 

 لیست شرکت های طراحی وب سایت ، سایت وردپرس سایت وردپرس طراحی سایت تهران سایت وردپرس، بهترین شرکت طراحی وب سایت ، لیست شرکت های طراحی وب سایت ، بهترین شرکت طراحی وب سایت  ،

 

 

طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت
طراحی سایت

hasanjfari
#18 ارسال شده : 1397 آذر شنبه, 24 12:59:08(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 25
امتیازات: 9
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی سایت دیوار نیازمند توجه به موارد زیادی است. امروزه اپلیکیشن دیوار به یکی از معروف ترین اپلیکیشن های موجود در دنیای اینترنت تبدیل شده است. البته شروع فعالیت این اپلیکیشن از سایت دیوار بود و پس از مدتی برای این که کاربران بتوانند آسان تر از آن استفاده نمایند، اپلیکیشن دیوار نیز طراحی گردید. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران به آسانی می توانند تبلیغات مورد نظر خود را انجام داده و یا به دنبال خدمات مد نظرشان به صورت رایگان جستجو نمایند.

شما می توانید جهت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن دیوار با ما در تماس باشید.

بررسی سایت دیوار

سایت و اپلیکیشن دیوار این امکان را به شما می دهند تا بتوانید بدون هیچ واسطه ای کالای خود را تبلیغ کرده و به فروش برسانید. هر چند برخی از بخش های آن مشمول هزینه هایی می شوند اما استفاده از اکثر بخش های آن رایگان خواهد بود. در این اپلیکیشن هیچ گونه محدودیتی نیست و شما می توانید توضیحات کامل همراه با قیمت و مشخصات محصول مورد نظر را در دسته مورد نظرتان درج نمایید.

دلیل موفقیت سایت دیوار چیست؟

در گذشته شاهد افزایش روز افزون وب سایت های درج آگهی بودیم. اما اکنون با روی کار آمدن اپلیکیشن و وب سایت دیوار شاهد کم شدن سایت های درج آگهی هستیم. اما این وب سایت چه مشخصاتی داشت که سبب موفقیت دیوار شد؟

از جمله مواردی که سبب موفقیت دیوار شدند می توان به قرار دادن آگهی بدون نیاز به ثبت نام، رایگان بودن تبلیغات و وجود اپلیکیشن موبایل برای آن اشاره داشت. در حالی که در وب سایت های درج اگهی هزینه های زیادی بابت درج انواع آگهی گرفته می شد. اگر قصد طراحی سایت یا اپلیکیشنی مشابه دیوار را دارید بهتر است به نمونه های داخلی و خارجی آن دقت کنید و با تجزیه و تحلیل مناسب تصمیم نهایی خود را بگیرید. همچنین پشتیبانی مناسب نیز دیگر عامل موفقیت دیوار است.

سایت دیوار 

هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن مشابه دیوار

با توجه به این که این مدل وب سایت ها معمولا باید به صورت کاملا اختصاصی کد نویسی شوند و کار به طور حرفه ای پیاده سازی می گردد، هزینه مشخصی را نمی توان برای آن در نظر گرفت. با توجه به مستندات و جزئیات دقیقی که توسط مشتری ارائه می شود و بررسی امکانات مورد نظر آن ها می توان یک برآورد کلی از هزینه این سایت های مشابه دیوار اعلام نمود. برای سفارش طراحی اپلیکیشن دیوار با ما تماس بگیرید.

همچنین برای طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار نیز بایستی به موارد زیادی توجه داشت تا بتوان طی یک بازه زمانی مشخص پروژه را به مشتری ارائه نمود. در حقیقت تعیین این هزینه ها تنها پس از بررسی جزئیات و تجزیه و تحلیل دقیق ممکن خواهد بود. 

آیا طراحی سایت و اپلیکیشنی مانند دیوار به صرفه است؟

اگر قصد طراحی سایت و اپلیکیشنی مانند دیوار را دارید به شما توصیه می کنیم که ابتدا به بررسی نقاط ضعف و قوت این اپلیکیشن بپردازید و سپس طرح و ایده مورد نظر خود را در اختیار تیم برنامه نویسی و یا شرکت طراحی سایت مورد نظر خود قرار دهید. قطعا این کار به موفقیت شما و همچنین برنامه ریزی بهتر برای آینده کسب و کارتان کمک خواهد نمود.

شما می توانید برای کسب مشاوره رایگان در این زمینه با بخش پشتیبانی شرکت طراحی سایت نوپرداز تماس حاصل فرمایید. 

hasanjfari
#19 ارسال شده : 1397 آذر شنبه, 24 13:00:21(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 25
امتیازات: 9
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

طراحی وب سایت یکی از بهترین روش های معرفی وکلا و راهی برای شناختن بهتر آن ها می باشد. همچنین از این طریق می توانند اطلاعات حقوقی مربوط به وکالت را از طرق سایت در دسترس عموم مردم یا مخاطبان خود قرار دهند. شما باید کسب و کار خود را به خوبی مردم معرفی نمایید که انجام این کار با استفاده از یک سایت صورت خواهد گرفت. جهت سفارش طراحی سایت وکلا در تهران و سایر شهر های کشور با ما در تماس باشید.

علاوه بر این که باید سایت وکالت به صورت حرفه ای و کاربرپسند باشد، بایستی طراحی سایت به صورت کاملا واکنش گرا باشد تا کاربران بتوانند به راحتی و از طریق هر دستگاهی (موبایل، تبلت و...) صفحات وب سایت شما را به آسانی پیشمایش نمایند.

سایت وکالت و حقوقی 

یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در طراحی سایت حقوقی سئو و بهینه سازی آن است که جهت افزایش مخاطب شما بایستی به صورت جدی روی آن کار شود. موفقیت وب سایت اینترنتی شما شما در گرو همین عوامل خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

طراحی وب سایت وکلا

وکلا می توانند بسیاری از فعالیت های خود را از طریق طراحی سایت وکلا از دنیای فیزیکی به دنیای مجازی انتقال دهند. پاسخ گویی به سوالات حقوقی و انجام مشاوره از جمله خدمات مهمی است که از این طریق امکان پذیر خواهند بود. قطعا در صورتی که بسیاری از فعالیت های وکیل به صورت اینترنتی انجام شود، او می تواند با دقت و سرعت بیشتری نسبت به وظایف خود عمل کند.

سی پنل حرفه ای شرکت نوپرداز به وکلا این امکان را می دهد تا تمامی نیاز های خود را در وب سایت برطرف نمایند و امکانات مورد نظر خود را به راحتی در محیطی ساده ایجاد نموده و یا تغییر دهند.

امکانات طراحی سایت وکلا

 • ایجاد قسمتی برای معرفی و سابقه کاری وکیل
 • ایجاد پنل کاربری با امکانات مختلف و اختصاصی
 • ایجاد بخش وبلاگ و خبر ها
 • طراحی درگاه پرداخت آنلاین
 • طراحی صفحه درباره ما و تماس با ما
 • ایجاد امکانات اختصاصی مورد نیاز شما

طراحی سایت وکالت در تهران

بسیاری از افراد ساکن در شهر تهران ترجیح می دهند به جای مراجعه به مراکز حقوقی و وکیل ها سوالات خود را از طریق وب و بخش پشتیبانی سایت ها بپرسند و به همین جهت موفقیت کسب و کار ها در شهر تهران وابسته به بهینه سازی سایت ها در این شهر خواهد بود. ایجاد یک وب سایت مناسب در واقع می تواند یک بستر عالی برای فعالیت وکیل ها در دنیای مجازی باشد.

پس طراحی سایت وکالت در تهران یکی از بهترین روش های معرفی شما به بازدید کنندگان بوده و سبب افزایش اعتبار و اطمینان مردم به شما خواهد شد. طراحی اختصاصی قالب گرافیکی سایت و توجه به مباحث طراحی سایت حرفه ای از موارد مهمی است که باید آن ها را در نظر گرفت. از این رو شرکت نوپرداز با استفاده از تیمی هماهنگ و مجرب آماده ارائه خدمات در این زمینه به مشتریان گرامی می باشد.

طراحی سایت حقوقی

 معمولا افراد مدت زمان زیادی را در فضای مجازی صرف یافتن پاسخ به سوالات حقوقی خود می کنند و گاهی دچار سردرگمی نیز می شوند. به همین جهت طراحی سایت حقوقی از اهمیت زیادی برخوردار است. علاوه بر امکانات و مزایای سایت حقوقی شما می توانید با ایجاد یک بخش وبلاگ بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت خود جذب نمایید.

استفاده از مطالب با کیفیت و جذاب از جمله مهم ترین فاکتور هایی است که باید به آن ها توجه شود. همچنین توجه به مباحث رابطه کاربری و تجربه کاربری دیگر عاملی است که از گیج شدن مخاطبان سایت شما جلوگیری خواهد کرد. در ادامه به بررسی امکانات مختلف سایت های حقوقی می پردازیم.

ویژگی های طراحی سایت حقوقی

 • طراحی بخش خبر ها و وبلاگ سایت
 • امکان ایجاد درگاه بانکی برای پرداخت های آنلاین
 • امکان دانلود فایل های حقوقی
 • استفاده از یک پنل حرفه ای و آسان
 • طراحی کلیه امکانات اختصاصی 
 • طراحی صفحه تماس با ما
meysamn
#20 ارسال شده : 1397 بهمن دوشنبه, 15 14:38:49(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/11/15(UTC)
ارسالها: 5
امتیازات: 15
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

کناف چیست؟

کناف با توجه به شرایط استفاده و نیاز در ضخامت ها متفاوتی عرضه میگردد که انواع را میسازند. اگر بخواهید از مزایای سقف کناف مطلع شوید پس باید این موضوع را بدانید که این سازه یکی از بهترین و کم هزینه ترین مصالح ساختمانی است که این مهمترین مزیت آن می باشد اما مزایای میتواند سازندگان را قانع کند که از این سازه حتما در ساخت و ساز خود استفاده کند که این مطلب میتواند در محبوبیت آن نقش اساسی داشته باشد. همه ی این مواردی که ذکر شد تنها بخشی از مزایای سقف کناف میباشد و این مزایا و این گونه سازه ها نشان دهنده ی آن است که ما چقدر زندگی روزمره ای خود به پیشرفت های تکنولوژی و صنع مدیون و مرهون هستیم. این سیستم از هر لحاظ بررسی شده و به نظر میرسد مشکل چندان مهم و ناخوشایندی ندارد.

جهت مشاهده لیست قیمت کناف کلیک کنید


https://guilaneman.ir
مجله اینترنتی گیلان من
novingate
#21 ارسال شده : 1397 بهمن ﺳﻪشنبه, 23 15:36:44(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/11/23(UTC)
ارسالها: 4
امتیازات: 12
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
rashadoor98
#22 ارسال شده : 1398 تير پنجشنبه, 13 08:43:37(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/04/13(UTC)
ارسالها: 2
امتیازات: 6
مکان: iran

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

من همیشه در انتخاب رنگ بندی سایت دچار مشکل میشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

درب ضد سرقت

مدل درب ضد سرقت

baita
#23 ارسال شده : 1398 اسفند ﺳﻪشنبه, 20 20:41:13(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/12/20(UTC)
ارسالها: 2
امتیازات: 6

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

ممنونن از انتشار این مطلب

تعمیر پکیج

sanareport98
#24 ارسال شده : 1398 اسفند چهارشنبه, 28 12:09:55(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/12/27(UTC)
ارسالها: 2
امتیازات: 6
مکان: iran

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
baita
#25 ارسال شده : 1399 فروردین چهارشنبه, 20 16:24:47(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1398/12/20(UTC)
ارسالها: 2
امتیازات: 6

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
seoupdate
#26 ارسال شده : 1399 مرداد چهارشنبه, 29 09:53:24(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1399/02/21(UTC)
ارسالها: 6
امتیازات: 8
مکان: کرج

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

واقعا مطلب بسیار مفید و جالبی بود

ممنون ازتون بابت این انجمن و مطالب

انواع درب ضد سرقت را در سایت اتحاد درب مشاهده کنید...

 

https://etehaddarb.ir/

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » طراحی سایت
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/586 ثانیه ایجاد شد.