ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » ماجرای جنازه روی گنبد مسجد النبی
ماجرای جنازه روی گنبد مسجد النبی
abbase1385
#1 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 11:39:34(UTC)

رتبه: عضو فعال

امتیازات: 1,004

تشکرها: 2 بار
31 تشکر دریافتی در 25 ارسال
آيا مي دانيد برجستگي روي گنبد سبز مرقد مطهر و پاك و منور پيغمبر خدا صلی الله علیه و آله چيست؟
abbase1385
#2 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 11:42:37(UTC)

شاید تا کنون برایتان سؤال شده باشد این برجستگی سبز رنگ روی گنبد سبز پیامبر (ص) متعلق به چیست ؟

درجریان تخریب قبور در راستای فعالیت وهابیون در مدینه، یكی از وهابیون برای تخریب گنبد مطهر حضرت رسول (ص ) به بالای گنبد می رود كه ناگهان صاعقه ای از آسمان با او برخورد می كند و او همان جا خشك می شود. بعدها وهابیون هر كاری می كنند كه جسد این شخص را از آنجا جدا كنند نمی توانند و نا چار میشوند به این گونه كه مشاهده میكنید؛ آن را پنهان كنند
abbase1385 تصاویر زیر را ارسال کرده است:
00000cb0%2B%2B.JPG (41kb) تعداد دانلود 471 بار.
payambar.jpg (23kb) تعداد دانلود 466 بار.

You cannot view/download attachments. Try register.
1 کاربر از abbase1385 برای ارسال مفیدش تشکر کرده است.
زهرا در تاریخ 1393/03/06(UTC)
داریوش
#3 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 11:55:44(UTC)

امتیازات: 777

تشکرها: 1 بار
6 تشکر دریافتی در 5 ارسال
جناب عباس لطفا دلیل و سند این مطلب را بگذارید من هم می توانم با فوتشاپ هر چیزی را درست کنم و به ائمه نسبت دهم.
abbase1385
#4 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 12:03:59(UTC)

خدمت جناب داریوش جان بگم که مگه آدم بی کاره یا سرش درد میکنه که بخواد کلی وقت بزاره با فتوشاپ یه چیز دروغین درست کنه و بعد به کسی نسبت بده
اولا ما شیعه هستیم و شیعیان بايد در كارهاي خودشون الگوی خود رو شخص والامقام آقا رسول الله صلی الله علیه و آله قرار بدن و همچنانکه ایشان حتی به دروغ دشمنانشون رو تخریب نمیکردن و با واقعیات، آنها را محکوم میکردن پس ما هم باید روش ایشان را پیش بگیریم
ثانیا کسایی که با کامپیوتر و برنامه فتوشاپ کار کرده باشن حتی اون حرفه ای هاشم که با فتوشاپ کار کردن میدونن فتوشاپ دیگه تا این حد نمیتونه عکس رو واقعی جلوه بده
ثالثا شما مگه با مقام معصوم و مطهر نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی نور خدا صلی الله علیه و آله و سلم و خاندان پاک و مطهرش دشمنی داری که این حرفو میزنی
رابعا آخه وهابی های بی دین و مشرک و کافر چه ارزشی دارن که من بخوام وقت خودمو بیهوده بزارم یه چیز دروغین درست کنم و به اونها نسبت بدم
خامسا وهابی ها اینقدر در حق خاندان با عظمت و با شرافت و نورانی و معصوم آقا رسول خدا صلی الله و علیه و آله و سلم ظلم و ستم روا داشتند که هر چی از بدی اونها بگی بازم کم گفتیم پس برو به این حرفی که زدی خوب فکر کن ببین از کجا نشأت گرفته
سادسا یه شعر معروف میگه که هر که با آل علی درافتاد ور افتاد پس تو هم مواظب باش که ور نیافتی
سابعا در جواب شما باید بگم که شبهه کننده ای مثل شما شبهه ای در این رابطه کرده که جواب اونو و شما رو با مطرح کردن اون شبهه و پاسخش اینگونه میدم که «ممكن است سوالي پيش آيد كه پس چرا وقتي قبور ائمه ائمه بقیع را خراب كردند اين اتفاق نيفتاد؟، بايد بگويم هنگامي كه ابرهه خواستند خانه خدا را خراب كنند خداوند تمامي آنان را نابود كرد ولي در زمان مروان وقتي حجاج خانه كعبه را خراب كرد هيچ اتفاقي نيفتاد و اين نشان از حكمت خداوند دارد كه به قول شاعر :
لطف حق با تو مداراها كند*** چون كه از حد بگذرد رسوا كند».
در ثانی وهابی ها با این کارشون میخواستن ریشه و اصل اسلام و خاندان پاک و مطهر و معصوم ائمه اطهار رو تخریب کنند که در حقیقت آقا رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم است که با معجزه الهی این بلا به سرشون اومد و دیگه ادامه ندادند

داریوش
#5 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 12:45:03(UTC)

abbase1385 نوشته است:
خدمت جناب داریوش جان بگم که مگه آدم بی کاره یا سرش درد میکنه که بخواد کلی وقت بزاره با فتوشاپ یه چیز دروغین درست کنه و بعد به کسی نسبت بده
اولا من شیعه هستیم شیعیان الگوی خود رو شخص والامقام آقا رسول الله صلی الله علیه و آله قرار میدن و همچنانکه ایشان حتی به دروغ دشمنانشون رو تخریب نمیکردن و با واقعیات، آنها را محکوم میکردن پس ما هم باید روش ایشان را پیش بگیریم
ثانیا کسایی که با کامپیوتر و برنامه فتوشاپ کار کرده باشن حتی اون حرفه ای هاشم که با فتوشاپ کار کردن میدونن فتوشاپ دیگه تا این حد نمیتونه عکس رو واقعی جلوه بده
ثالثا شما مگه با مقام معصوم و مطهر نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی نور خدا صلی الله علیه و آله و سلم و خاندان پاک و مطهرش دشمنی داری که این حرفو میزنی
رابعا آخه وهابی های بی دین و کثیف و مشرک و کافر چه ارزشی دارن که من بخوام وقت خودمو بیهوده بزارم یه چیز دروغین درست کنم و به اونها نسبت بدم
خامسا وهابی ها اینقدر در حق خاندان با عظمت و با شرافت و نورانی و معصوم آقا رسول خدا صلی الله و علیه و آله و سلم اینقدر ظلم و ستم روا داشتند که هرچی از بدی اونها بگی بازم کم گفتیم پس برو به این حرفی که زدی خوب فکر کن ببین از کجا نشأت گرفته
سادسا یه شعر معروف میگه که هر که با آل علی درافتاد ور افتاد پس تو هم مواظب باش که ور نیافتی
سابعا در جواب شما باید بگم که شبهه کننده ای مثل شما شبهه ای در این رابطه کرده که جواب اونو و شما رو با مطرح کردن اون شبهه و پاسخش اینگونه میدم که ممكن است سوالي پيش آيد كه پس چرا وقتي قبور ائمه ائمه بقیع را خراب كردند اين اتفاق نيفتاد .
بايد بگويم هنگامي كه ابرهه خواستند خانه خدا را خراب كنند خداوند تمامي آنان را نابود كرد ولي در زمان مروان وقتي حجاج خانه كعبه را خراب كرد هيچ اتفاقي نيفتاد و اين نشان از حكمت خداوند دارد كه به قول شاعر :

لطف حق با تو مداراها كند*** چون كه از حد بگذرد رسوا كند
در ثانی وهابی ها با این کارشون میخواستن ریشه و اصل اسلام و خاندان پاک و مطهر و معصوم ائمه اطهار رو تخریب کنند که در حقیقت آقا رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم است که با معجزه الهی این بلا به سرشون اومد و دیگه ادامه ندادند

جناب عباس خان خدمت شما عرض کنم آدم بیکار در این دوره زمانه بسیار است.
اولا زمانی که دشمنان اهلبیت می خواستند روایاتی رو بگن، از پیامبر می گفتن و روایات دروغین زیاد می گفتند.
ثانیا حرفه ای های فتو شاپ را شما ندید که زن رو مرد مرد را زن این که دیگه گنبد.
ثالثا من دشمنی ندارم شما مدرک یا سند معتبر نیاوردید.
رابعا من بخاطر اینکه اونها نتونن ما شیعه ها رو محکوم کنن دارم می گم.
خامسا خدا لعنت کند تمام کسانی رو که با آل عبا در افتادن شما سند نیاوردید و حرف بی سند مانند باد هواست.
سادسا این شعر در اینجا نمی گنجد.
سابعا تقاضای دلیل آوردن که شبهه درست کردن نیست شما اگر رفع شبهه کنید بهتر است.
در آخر عرض کنم اگر سند و مدرک نیاورید به این نتیجه می رسیم که این هم از همان حرفهای بی مدرک است که دشمنان ما هم می زنند
شیطونک
#6 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 13:40:45(UTC)

امتیازات: 41-
Woman
مکان: قوچان

تشکرها: 14 بار
9 تشکر دریافتی در 6 ارسال
من نفهمیدم کی راست میگه عباس یا داریوش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/Think Think Think Think
محمد
#7 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 18:33:44(UTC)

امتیازات: 43-
Man
مکان: قم

تشکرها: 36 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
با سلام و تشکر از همگی
عباس عزیز فکر کنم برای هر مطلبی دلیل لازم است چون موضوعی را که مطرح کردید از بدیهیات عقلی نیست و می تونه خیلی از دلایل دیگر نیز داشته باشد. پس تا دلیل واضح برای آن نیست نباید پذیرفت.
فطرت انسان نمی تونه بی دلیل چیزی را رد و یا قبول کنه.
البته در نادانی و دشمنی وهابیون با اهلبیت شکی نیست و تاریخ سراسر سیاه این عده گویای آن است.

محمد
#8 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 18:53:40(UTC)

امتیازات: 43-
Man

تشکرها: 36 بار
سایت کوی یار چنین نقل می کند:

"از ابن جوزی نقل شده است که روزی قحطی شدید در مدینه به وجود آمد و مردم به نزد عایشه آمدند. وی گفت: به قبر پیامبر (صلی الله الله علیه و آله) بنگرید. آنها دریچه ای از سقف قبر آنحضرت به سوی آسمان باز کردند به طوریکه بین قبر و آسمان هیچ سقف و پوششی نبود. در این حال رحمت الهی از آسمان نازل شد. بعدها بازکردن این دریچه جزو سنتهای مردم مدینه شد که تا زمان سمهودی در قرن نهم نیز ادامه داشت.

خب با توجه به این دو نقل، کدامیک رو می شود قبول کرد؟ آیا این برآمدگی نشان از دریچه ی رحمت الهیست یا محل عذاب و لعنت ابدی یک کافر وهابی؟!

در پایان نیز باید این نکته را یاد آور شوم که در هر دو نقل وهابیت را زیر سوال برده و آنها را محکوم می نماید. در داستان اول وهابیها به خاطر قصد جسارتی که بر قبر مطهر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله داشتند مورد لعنت و عذاب واقع شده اند و در داستان دوم مسئله شفاعت که خود وهابیها به آن ایراد گرفته اند( که نمی شود به فرد از دنیا رفته درخواست شفاعت داشت و شیعیان را کافر می دانند ) را برایشان اثبات می کند. چون نقل کننده داستان دوم از خود اهل تسنن و ایشان نیز از عایشه نقل کرده است."
داریوش
#9 ارسال شده : 1388 اسفند چهارشنبه, 05 20:21:01(UTC)

محمد نوشته است:

"از ابن جوزی نقل شده است که روزی قحطی شدید در مدینه به وجود آمد و مردم به نزد عایشه آمدند. وی گفت: به قبر پیامبر (صلی الله الله علیه و آله) بنگرید. آنها دریچه ای از سقف قبر آنحضرت به سوی آسمان باز کردند به طوریکه بین قبر و آسمان هیچ سقف و پوششی نبود. در این حال رحمت الهی از آسمان نازل شد. بعدها بازکردن این دریچه جزو سنتهای مردم مدینه شد که تا زمان سمهودی در قرن نهم نیز ادامه داشت.

خب با توجه به این دو نقل، کدامیک رو می شود قبول کرد؟ آیا این برآمدگی نشان از دریچه ی رحمت الهیست یا محل عذاب و لعنت ابدی یک کافر وهابی؟!

در پایان نیز باید این نکته را یاد آور شوم که در هر دو نقل وهابیت را زیر سوال برده و آنها را محکوم می نماید. در داستان اول وهابیها به خاطر قصد جسارتی که بر قبر مطهر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله داشتند مورد لعنت و عذاب واقع شده اند و در داستان دوم مسئله شفاعت که خود وهابیها به آن ایراد گرفته اند( که نمی شود به فرد از دنیا رفته درخواست شفاعت داشت و شیعیان را کافر می دانند ) را برایشان اثبات می کند. چون نقل کننده داستان دوم از خود اهل تسنن و ایشان نیز از عایشه نقل کرده است."

آقا محمد این چیزی که شما نقل کردید را من تا بحال نشنیده بودم و اگر امکان داشته باشد لینک مطلب فوق را از این سایت برایمان بگذار شاید عباس آقا متوجه شود سند آوردن توهین به ائمه نیست ثابت کردن مطلب فوق است.
نواندیش
#10 ارسال شده : 1390 ارديبهشت یکشنبه, 25 12:27:06(UTC)

امتیازات: 384
مکان: اینجا

5 تشکر دریافتی در 4 ارسال
ایراد اساسی وهابیت به ما شیعیان این است که پیامبر که مرده است و از این قبر و ضریح هم کاری بر نمی آید چرا به زیارت برویم و یا دستی به قبر بکشیم؟ مگر از این سنگ چه بر می آید چرا بت پرستی می کنید ؟

سوال ما این است که چگونه عایشه به قبر پیامبر استغاثه کرده است ؟
آیا از پیامبری که به رحمت خداوند رفته است و در قبر است کاری بر می آمد؟
عایشه استغاثه و کمک از قبر پیامبر کرده بود، آیا از خاک و تربت قبر پیامبر ص کاری بر می آمد ؟ آیا آن بت پرستی نبود ؟

اینها خوارج را در جیبشان گذاشته اند، لعنت بر جهالت جماعت .
farrokh
#11 ارسال شده : 1391 دی شنبه, 23 14:54:39(UTC)

رتبه: تازه وارد

امتیازات: 3

تشکرها: 0 بار
سلام بر همه دوستان
خدمت شما بزرگواران عرض می کنم که این تصویر به مراتب در عتبات عالیات و زیارتگاه شیعیان آمده است . به تفصیل درباره آن مطلب نوشته شده است. من تصویربنر پرینت شذه این موضوع را توسط یکی از دوستانم در کربلای معلی دیدم که با دوربین موبایل عکس گرفته بود و من در اینترنت جستجو کردم و اصلا آشنایی من با این سایت از اینجا شروع شد. خوشحالم که با این سایت آشنا شدم و درضمن برای من حجت در این باره تمام شده و من به حقیقت این عکس ایمان دارم. خارج از ایران هم این موضوع به وفور نقل شده. من فقط دنبال عکس با کیفیتش بودم که پیدا کردم. در ضمن ، موضوع دریچه رحمت رو هم من تا به حالا نشنیدم. در ضمن من 34 سالمه و محقق هستم.

www.khodajoo.com
یاسین
#12 ارسال شده : 1391 بهمن چهارشنبه, 04 17:44:26(UTC)

امتیازات: 9-

تشکرها: 17 بار

farrokh نوشته است:
 خدمت شما بزرگواران عرض می کنم که این تصویر به مراتب در عتبات عالیات و زیارتگاه شیعیان آمده است .... درضمن برای من حجت در این باره تمام شده و من به حقیقت این عکس ایمان دارم. خارج از ایران هم این موضوع به وفور نقل شده. ... در ضمن ، موضوع دریچه رحمت رو هم من تا به حالا نشنیدم. ..... 

با سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز

من با اینکه به زیارت گاه های زیادی رفتم اما با ارائه چنین مطلبی مواجه نشدم! گرچه به نظر من ارئه یک عکس و مطلب در یک زیارت گاه به تنهایی دلیل حساب نمی شه!

با جستجو در اینترنت متوجه شدم در تعدادی از سایت ها این مطلب آمده، این سایت ها وجه مشترکشون اینه که صرفا یک ادعای بدون دلیل رو از هم دیگه نقل کردند و بدون بررسی درست بودن مطلب، اونو رواج دادند. من سایتی معتبری که دلیلی ارائه کنه بر این مطلب پیدا نکردم بلکه برعکس، به تعدادی از پایگا ها برخوردم که با دلایل کافی در صحت اون خدشه وارد می کنند. 

مثلا سایت حوزه نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت چنین جواب می دهد: 

(آدرس مطلب:  http://old.hajj.ir/hadjwebui/news/wfShowOpinion.aspx?id=47897)

...چندي پيش توسط يك سايت لبناني شايع شده بود كه وهابيون قصد داشته اند گنبد را خراب كنند كه ناگهان برقي از آسمان مي جهد و به فردي كه بالاي گنبد به قصد اجراي اين مسئوليت خطير رفته ميخورد و همانجا به درك واصل ميشود. لذا وهابيون يك قبرمانند به يادبود خوش خدمتي! او روي گنبد پيامبر درست ميكنند. يا داستان سرائی های دیگری که برخی ساخته و پرداخته بودند !

تا مدتي اين ماجرا نقل مجالس مختلف وهابي شده بود و مستمسكي براي به سخره گرفتن اعتقادات شيعيان!

اما واقعيت قضيه چيز ديگري است كه وهابيون اشاره اي به آن نمي كنند:

به گزارش بخش دین و اندیشه پایگاه اطلاع رسانی حج ، در زمان عثمان خشكسالي شده بود. مردم به خانه عايشه رفتند تا از او بخواهند براي نزول باران دعا كند. عايشه گفت: به قبر پيامبر متوسل شويد و از پيامبر بخواهيد براي شما طلب باران كند. روزنه اي را از سقفي كه براي پيامبر ساخته ايد به سوي آسمان باز كنيد تا آسمان با ديدن قبر پيامبر ابرهاي رحمت الهي را به خود جذب كند.

مردم اين كار را كردند و باران هم باريد. مردم پنجره اي در جاي آن روزنه ساختند و تا قرنهاي نهم رسم مردم اين بود كه هر گاه خشكسالي بود و مردم نماز استسقاء ميخواندند اين پنجره را باز مي كردند و البته نتيجه خوبي هم مي گرفتند.

تا اين كه قبه خضراء در زمان عثماني ساخته شد و به خاطر ويژه بودن اين روزنه شكل و شمايلي هم به آن دادند كه از دور شبيه قبر به نظر مي رسد.

سایت "ذی طوی" بخش فارم که از پایگاه های معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه است چنین داده:

آدرس مطلب:(http://www.zitova.com/thread3258.html)
.... کسانی که تا بحال در اینباره در دنیای مجازی اندک جستجویی کرده باشند مطلع هستند که این قضیه دومی، یعنی برجستگی روی گنبد،توجه فراوانی رو بخودش جلب کرده.

اگر هم تا بحال توجه شما به این موضوع جلب نشده میتونید با جستجوی کلمه"گنبد پیامبر"ببینید که در چه حد وسیعی یک داستان غیر صحیح و فتنه انگیز در سطح اینترنت پخش شده.
داستانی که هیچگاه سندی برای آن ارائه نشده مگر چند سایت یا وبلاگ که چه بسا بصورت عمدی نام شیعه را یدک میکشند...

جالبه که وقتی از نویسنده مطلب سند میخواهی نیز چنین جملاتی را میشنوی:
من عرض کردم "نقل میکنند"...
یک سرچ تو اینترنت بکن خودت میفهمی...
و... 

آیا اینترنت صرف وجود داشتن در اینترنت سند و مدرک حساب می شه و هرچیزی که در سطح اینترنت پخش شد درسته؟
ای کاش هیچ مطلب غیر مستندی رو باور نکنیم یا اگر باور کردیم لااقل تا وقتی سندش برامون معلوم نشده اون مطلب رو گسترش ندیم.
ای کاش صرف حب و بغض نسبت به یک جریان یا یک شخص باعث نشه مطالب سست رو بدون هیچ دلیل خاصی بپذیریم و حتی منتشر کنیم.
درسته که در این داستان ساختگی ، بنوعی خباثت وهابیون برای خوانند تداعی میشه اما مگر جنایات واقعی اونها کم هست که بخواهیم برای اثبات خباثت اونها به مطالب سست و بی سند متوسل بشیم.
حجةالاسلام رسول جعفریان در کتاب آثار اسلامی مکه و مدینه صفحه 235 به نقل از نزهة الناظرين،این چنین می نویسد:

آدرس مطلب:  کتابخانه دیجیتال نور با آدرس:http://www.noorlib.ir/View/fa/Book/BookView/Image/7863و یا سایت حج با آدرسhttp://www.hadj.ir/books/19/8.htm#235و http://www.hadj.ir/books1/19.htm)

كارهاى ساختمانىِ چندى در سال 853 و 878 و 881 براى سنگفرش كردن كف حجره، بناى مجدّد آن و نيز تعمير گنبد صورت گرفت كه در آتش سوزى سال 886 آسيب زيادى به مقصوره و گنبد رسيد، اما حجره شريفه; يعنى محدوده مرقد آسيبى نديد. به دنبال آن در سال 887 سلطان قايْتباى گنبد را كه در اثر آتش سوزى در مسجد آسيب ديده بود، از نو بنا كرد. چند سال بعد باز گنبد تجديد شد.

در سال 1233 در روزگار سلطان محمود عثمانى، نيز گنبد بازسازى شد و تا آن زمان رنگ آن كبود بود. در روزگار سلطان عبدالحميد عثمانى گنبد روى مرقد را به رنگ سبز كردند و از اين زمان به بعد، به «قُبّة الخضراء» شهرت يافت.(1) طبق رسم، هر از چند سال، رنگى روى رنگ پيشين مى كشيدند. جالب آن كه در پايين گنبد، سوراخى باز كرده اند كه ميان قبر و آسمان فاصله اى نباشد. داستان اين محفظه از اين قرار است كه وقتى در مدينه باران نيامد، مردم در اين باره از عايشه استمداد كردند. او گفت كه متوجه قبر پيامبر شويد؛ همسر پيامبر(صلى الله عليه وآله)، به خلاف كسانى كه به تبرّك و توسّل اعتقادى ندارند و براى قبر ارزشى قائل نيستند، مردم را به قبر آن حضرت هدايت كرد. از زمانى كه گنبد روى مرقد كشيده شد، اين محفظه را در ادامه آن سنت باقى گذاشتند تا در وقت كم بارانى، آن را بگشايند و از خداوند طلب باران كنند.(2)

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1 . تعمير و توسعه مسجد شريف نبوى، صص 69 ـ 70

2 . نكـ : نزهة الناظرين، ص 193

موفق باشی
abbase1385
#13 ارسال شده : 1391 بهمن شنبه, 07 11:29:47(UTC)

سلام به همه  اعضا

امیدوارم که خوب باشید

درسته که من  حدودا قریب به یک سالی هست که به خاطر مسائلی نتونستم به انجمن سر بزنم ولی تنها توقعم از بقیه اعضا این بود که یه حالی از من بپرسن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اما متاسفانه نه تنها حالی نپرسیدید بلکه با خیال راحت به کارهای خودشون ادامه دادند.

یاسین
#14 ارسال شده : 1391 بهمن شنبه, 07 23:29:28(UTC)

امتیازات: 9-

تشکرها: 17 بار

abbase1385 نوشته است:
سلام به همه  اعضا

درسته که من  حدودا قریب به یک سالی هست که به خاطر مسائلی نتونستم به انجمن سر بزنم ولی تنها توقعم از بقیه اعضا این بود که یه حالی از من بپرسن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما متاسفانه نه تنها حالی نپرسیدید بلکه با خیال راحت به کارهای خودشون ادامه دادند. 

سلام عباس عزیز خوشحال شدم که باز شاهد حضورت تو انجمن بودم، متاسفانه من هم مثل شما امسال کمتر فرصت کردم که به انجمن سربزنم و از ارسال های دوستان استفاده کنم.

انشاء الله با رفع مشکلاتی که باعث دوری دوستان شده، هرچه زودتر شاهد مطالب خوبت مثل همیشه باشیم.  

زهرا
#15 ارسال شده : 1393 خرداد ﺳﻪشنبه, 06 01:59:22(UTC)

رتبه: تازه وارد

امتیازات: 3
مکان: تهران

محمد نوشته است:

اولا باید دید که این شخص ابن جوزی چقدر ثقه هستند که کلام ایشون مورد تأیید باشه

بعد باید دقت کرد کتاب یا مرجعی که این داستان از اون نقل شده اتصال سند داره یا نه

از همه اینها گذشته وهابیت تمسک رو کلا قبول ندارن مطمئن باشین آثار تمسک رو هم از بین می برن

یه سوال دارم:

اگه خوتون بخواین برای جایی پنجره بذارین این شکلی میذارین؟ این زائده اگه پنجره باشه کل اصول معماری رو زیر سؤال می بره

اگه به تاریخ هم مراجعه کنین می بینین کاهنان مصر برای هر اتفاقی که می افتاده یه داستان می ساختن. الآن هم نباید به راحتی این داستان عایشه رو قبول کرد

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان (2)
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » ماجرای جنازه روی گنبد مسجد النبی
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/293 ثانیه ایجاد شد.