ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » تاریخ و سیره اهل بیت (ع) » توهین به پیامبر(ص) قابل اغماض نیست
توهین به پیامبر(ص) قابل اغماض نیست
مرتضی
#1 ارسال شده : 1391 شهریور پنجشنبه, 23 15:13:12(UTC)

رتبه: عضو فعال

امتیازات: 537

تشکرها: 19 بار
21 تشکر دریافتی در 15 ارسال

بار دیگر چهره پلیدشان را به جهانیان نمایاندند همانها که دم از تمدن و فرهنگ می زنند

فشار تا کجا که نمی توانند یک عقیده را تحمل کنند و هر از چند گاهی به بهانه ای سعی بر مخدوش کردنش می کنند.

اینها نمیدانند که ابوجهل ها اگر هزاران سال هم عمر کنند و لحظه لحظه  عمرشان را برای مخدوش کردن چهره مبارک پیامبر اسلام، صرف کنند و حیله ها و نیرنگ ها، فتنه ها و نامردی ها را روا دارند هرگز نخواهند توانست ذره ای بر حقانیت پیامبر خدشه وارد کنند

همانطور که ابولهب ها آرزوی خویش را به گور بردند سردمداران آمریکایی اسرائیلی و تابعینشان (سازندگان و بازیگران فیلم غیر اخلاقی توهین به پیامبر اعظم) نیز این آرزو را به گور خواهند برد چرا که قرآن کریم می فرماید:

وَ لَقَدْ كَتَبْنا فِى الزَّبورِ مِنْ بَعدِ الذِّكْرِ أنَّ الارْضَ يَرِثُها عِبادِىَ الصّالِحونَ. (سوره مبارکه انبیاء آیه 105 )

و ما در زبور- پس از تورات- نوشته ايم كه اين زمين را بندگان صالح من به ميراث خواهند برد.

ابولهب زمان( اوواما و اسراییلیان) بخاطر پلیدییشان نمی توانند درک کنند که محمد صلی الله علیه وآله و سلم برای خیر و نیکی از سوی خداوند به سوی بشر آمده است چرا که عقل ندارند تا فهم کلام خدا را دریابند آنجا که می فرماید:

الَّذينَ يَتَّبِعون الرَّسولَ النَّبِىَّ الامِّىَّ الَّذى يَجِدونَهُ مَكْتوباً عِنْدَهُمْ فِى التَّوْريةِ وَ الانْجيلِ ... يُحِلُّ لَهُمُ الطَّيِّباتِ وَ يُحَرِّمُ عَلَيْهِمُ الْخَبائِثَ وَ يَضَعُ عَنْهُمُ إصْرَهُمْ وَ الاغْلالَ الَّتى كانَت عَلَيْهِمْ « اعراف/ 157».

... اين پيامبر امّى كه در تورات و انجيل از او ياد شده است، چيزهاى خوب را بر آنها حلال مى كند و پليديها را حرام مى نمايد و بار سنگين را از دوش آنها بر مى دارد و غلها را از مردم باز مى كند.

كدام بار سنگين و كدام غل و زنجير؟ بارهايى از سنگ و يا غل و زنجيرهايى از آهن؟ از چوب؟ نه، بلكه بارهايى سنگين از عادات و خرافات و غل و زنجيرهاى روحى كه بر نيروها و بر استعدادهاى معنوى بشر گذاشته شده بود؛ همانها كه نتيجه اش جمود، افسردگى، يأس و بدبختى بود.1

اینها فکر کرده اند اگر در گمراهی پدران خود توقف کنند و راه پلید آنان را ادامه دهند سعادتمندند حال آنکه خالق هستی می فرماید:

و من يبتغ غير الاسلام دينا فلن يقبل منه و هو فى الاخرة من الخاسرين « آل عمران/ 85».

«و هر كس غير از اسلام دينى بجويد هرگز از او پذيرفته نشود و او در جهان ديگر از جمله زيانكاران خواهد بود».

اگر گفته شود كه مراد از اسلام، خصوص دين ما نيست بلكه منظور تسليم خدا شدن است؛ پاسخ اين است كه البته اسلام همان تسليم است و دين اسلام همان دين تسليم است ولى حقيقت تسليم در هر زمانى شكلى داشته و در اين زمان، شكل آن همان دين گرانمايه اى است كه به دست حضرت خاتم الانبياء ظهور يافته است و قهرا كلمه اسلام بر آن منطبق مى گردد و بس.

به عبارت ديگر لازمه تسليم خدا شدن پذيرفتن دستورهاى او است و روشن است كه همواره به آخرين دستور خدا بايد عمل كرد و آخرين دستور خدا همان چيزى است كه آخرين رسول او آورده است.2

آمریکا و اسراییل امروز همان پیروان ابوجهل زمان جاهلیت هستند که هر بار به نوعی رذالت باطنی خود را به نمایش می گذارند و تعفن عقیده پوسیده یشان را به مشام جهانیان میرسانند و نفرت و انزجار را برای خود می طلبند

ما نیز برای ابراز انزجار، فردا جمعه 24 / 6 / 1391 بعد از نماز جمعه در راهپیمایی که در سراسر ایران در اعتراض به فیلم موهن آمریکایی علیه پیامبر مکرم اسلام(ص) برپا خواهد شد شرکت می کنیم و نفرت و انزجارمان را از این روسیاهان ابراز می داریم

و از مسوولین می خواهیم تا جواب دندانشکنی به سازندگان و حامیان این فیلم غیر اخلاقی بدهند تا درس عبرتی باشد برای بوزینه های آمریکایی و اسراییلی و هر کشوری که انسانیت را فدای حیوانیت خویش کرده است.

1-  مجموعه آثاراستادشهيدمطهرى، ج 3، ص: 323

2- مجموعه آثاراستادشهيدمطهرى، ج 1، ص: 277

فایلهای الصاق شده :
توهین به اسلام 1.jpg (108kb) تعداد دانلود 6 بار.

You cannot view/download attachments. Try register.
rabibeh
#2 ارسال شده : 1391 شهریور پنجشنبه, 23 16:47:00(UTC)

رتبه: عضو

امتیازات: 63

تشکرها: 0 بار
3 تشکر دریافتی در 3 ارسال

احسنت خوب عکسی گذاشتی مطلبتم خوبه

محمدی
#3 ارسال شده : 1391 شهریور پنجشنبه, 23 17:01:45(UTC)

امتیازات: 210
Man

تشکرها: 1 بار
12 تشکر دریافتی در 9 ارسال

نابود باد آنکه نویسد علیه تو

تقریرهای کذب دمادم علیه تو

بشکسته باد گردن نامرد فیلمساز

آن دم که ساخت نقش سیاهش علیه تو

ملعون کسی که پول فراوان حواله کرد

تا کور فیلمساز  بسازد علیه تو

بر حامیان بی خرد فیلم مرگ باد

تا بعد از این فیلم نسازند علیه تو

ای خاتم النبی که نبوت ازآن توست

ملعون بود هر آنکه بگوید علیه تو

ای اشرف البشر که خدا داد حق تو

موسی نبخشد آن که بخواهد علیه تو

1 کاربر از محمدی برای ارسال مفیدش تشکر کرده است.
محمد در تاریخ 1391/06/23(UTC)
مرتضی
#4 ارسال شده : 1391 شهریور شنبه, 25 16:52:36(UTC)

امتیازات: 537

تشکرها: 19 بار
21 تشکر دریافتی در 15 ارسال

امروز کفار می خواهند چهره پلید خود را به پیامبر رحمت حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم نسبت دهند در حالی که هنوز به این باور نرسیده اند که در برابر اراده الهی کسی نمی تواند مقاومت کند از گذشتگانشان عبرت نمی گیرند تا عذاب الهی بر سرشان فرود آید که انشاالله آن روز را به چشم خویش ببینیم زمانی که حضرت مهدی عج الله تعالی ظهور فرموده جهان را از ظلم و پلیدی ها پاک می کند.

می خوام ذره ای از بزرگواری شخصیت پیامبر اعظم را در اینجا برای علاقه مندان بیان کنم

شهید مطهری رحمت الله علیه می فرماید:

پيغمبر در سلوك فردى و در امور شخصى نرم و ملايم بود ولى در تعهدها و مسؤوليتهاى اجتماعى نهايتْ درجه صلابت داشت. مثالى عرض مى كنم:

شخصى مى آيد در كوچه جلوى پيغمبر را مى گيرد، مدعى مى شود كه من از تو طلبكارم، طلب مرا الآن بايد بدهى. پيغمبر مى گويد: اولًا تو از من طلبكار نيستى و بيخود ادعا مى كنى، و ثانياً الآن پول همراهم نيست، اجازه بده بروم. مى گويد: يك قدم نمى گذارم آن طرف بروى (پيغمبر هم مى خواهد برود در نماز شركت كند) همين جا بايد پول من را بدهى و دين مرا بپردازى. هرچه پيغمبر با او نرمش نشان مى دهد او بيشتر خشونت مى ورزد تا آنجا كه با پيغمبر گلاويز مى شود و رداى پيغمبر را لوله مى كند، دور گردن ايشان مى پيچد و مى كشد كه اثر قرمزى اش در گردن پيغمبر ظاهر مى شود. مسلمين مى آيند كه چرا پيغمبر دير كرد، مى بينند يك يهودى چنين ادعايى دارد. مى خواهند خشونت كنند، پيغمبر مى گويد: كارى نداشته باشيد، من خودم  مى دانم با رفيقم چه كنم. آنقدر نرمش نشان مى دهد كه يهودى همان جا مى گويد:

«اشْهَدُ انْ لا الهَ الَّااللَّهُ وَ اشْهَدُ انَّكَ رَسولُ اللَّهِ» و مى گويد تو با چنين قدرتى كه دارى اينهمه تحمل [نشان مى دهى؟!] اين تحمل، تحمل يك فرد عادى نيست، پيغمبرانه است.

مجموعه  آثار استاد شهيد مطهرى، ج 16، ص: 174 - 175

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » تاریخ و سیره اهل بیت (ع) » توهین به پیامبر(ص) قابل اغماض نیست
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/059 ثانیه ایجاد شد.