ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » درب ضد سرقت ارزان و با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟
درب ضد سرقت ارزان و با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟
rasan98
#1 ارسال شده : 1399 فروردین چهارشنبه, 20 11:02:14(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1399/01/20(UTC)
ارسالها: 1
امتیازات: 3
مکان: iran

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

https://rasandarb.ir/blo...%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86#mce_temp_url#در ایراندر کنار بحث بورس درب ضد سرقت در تهران و مرکز پخش و مرکز خرید درب ضد سرقت ، بیشتر تولید کنندگان درب ضد سرقت در شهرهای آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و شهرک های صنعتی اطراف آن ها واقع شده است. بیشتر درب های ضد سرقتی که در بورس درب ضد سرقت تهران ارائه می شوند از متریال های ترکیه ای و کشور ترکیه وارد شده اند. به طور مثال ترکیه یکی از کشورهای بسیار مهم در مورد صادرات رویه های رنگ شده ی درب ضد سرقت به کشور ایران می باشد.درب ضد سرقت ترک یکی از با کیفیت ترین انواع درب ضد سرقت در بازار ایران شناخته شده است.
 در حقیقت استان آذربایجان غربی نیز به عنوان بورس درب ضد سرقت در زمینه تولید درب ضد سرقت شناخته می شود. مراکز فروش درب ضد سرقت در استان آذربایجان غربی زیاد وجود ندارد و این استان خود را به عنوان صادر کننده ی درب نه تنها به استان های دیگر ایران ، بلکه به کشورهای دیگر نیز مطرح کرده است.
مراکز فروش درب ضد سرقت راسان درب  یکی از شرکت های ارائه دهند درب ضد سرقت نه تنها در تهران بلکه در شهرستان های مختلف بخصوص شهرهای شمالی کشور می باشد. ارائه درب های ضد سرقت و درب های ضد حریق و درب های داخلی ساختمانی را میتوانید از راسان درب تهیه بفرمایدد. راسان درب توانسته علاوه بر ارائه درب های مذکور، به تولید درب های لابی برای ورودی آپارتمان ها لوکس نیز بپردازد. ساخت سفارشی درب لابی چوبی نیز با چوب های راش و بلوط جز محصولات این شرکت می باشد. این شرکت بصورت کاملا تخصصی یکی از مراکز فروش و نصب بورس درب ضد سرقت در تهران

می باشد.

بهترین روش خرید درب ضد سرقت مراجعه با سایت اینترنتی راسان درب است.

قیمت درب ضد سرقت

همانطور که از نام درب ضد سرقت مشخص است , این درب ها با توجه به استحکام و ساختاری که دارند مانع از این میشوند که سارقان به سهولت از آن عبور کرده و وارد منزل شما گردند.درب ضد سرقت از کلاف های فلزی مستحکم و صفحات فلزی ساخته شده و جهت مقابله با اهرم شدن , برش , فشار و تخریب احتمالی توسط سارقین ایمن گشته اند.در طراحی این درب ها , قسمت لولا ها در داخل و سمت آپارتمان قرار گرفته اند و این امر مانع از این میشود که سارق بتواند از بیرون بتواند با وارد کردن نیرو و یا اهرم درب واحد ساختمان شما رو از جا در بیاورد و وارد آپارتمان شما شود.قفل و یراقی که بر روی درب های ضد سرقت به کار گرفته میشوند اغلب از انواع مرغوب آن می باشند که سازندگان آن قفل ها انواع روش های امنیتی لازم جهت جلوگیری از دستکاری در آن و یا تخرب توسط دریل و مته را به کار برده اند. پس شما میتوانید از بابت ایمنی قفل ها آسوده باشید.تمامی این مزایا در درب ضد سرقت ( البته از نوع مرغوب ) , باعث شده , استفاده کنندگان با خیال آسوده درب آپارتمان و یا واحد مسکونی خود را قفل کرده و از منزل خارج شوند.قیمت درب های ضد سرقت با توجه به ساختار درب و متریال به کار رفته در آن متفاوت است. معمولادرب های ضد سرقت سفارشی دارای قیمت  بالاتری نسبت به درب ضد سرقت پیش ساخته دارد.

ghaemservice
#2 ارسال شده : 1399 تير یکشنبه, 15 21:38:19(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1397/02/05(UTC)
ارسالها: 1
امتیازات: 3
مکان: تهران

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال
انواع درب های ضد سرقت با کیفیت
https://sepahandarb.ir
https://sepahandarb.com
seoupdate
#3 ارسال شده : 1399 مرداد دوشنبه, 06 16:08:31(UTC)

رتبه: تازه وارد

تاریخ عضویت: 1399/02/21(UTC)
ارسالها: 6
امتیازات: 8
مکان: کرج

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

سایر درب های ضد سرقت را در سایت سنا درب مشاهده کنید...

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » درب ضد سرقت ارزان و با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/049 ثانیه ایجاد شد.