ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » خرید آنلاین میوه گران تر یا ارزان تر؟
خرید آنلاین میوه گران تر یا ارزان تر؟
eh3na2017
#1 ارسال شده : 1397 اسفند پنجشنبه, 02 12:29:17(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/04/29(UTC)
ارسالها: 6
امتیازات: 91-
مکان: tehr

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

خرید آنلاین میوه گران تر یا ارزان تر؟

خرید آنلاین میوه

خرید آنلاین میوه تحولی جدید در زندگی شهرنشینان می باشد. با خرید آنلاین میوه شهرنشینان می توانند ارزان تر از میادین تره بار میوه مورد نیاز خود را تهیه کنند.

خرید آنلاین میوه با حذف واسطه های غیر ضروری و ساماندهی واسطه گری امکان دسترسی آحاد جامعه به میوه با کیفیت و ارزان را در سراسر کشور فراهم می کند.  مصرف کننده با خرید آنلاین میوه می تواند قدرت انتخاب بیشتری داشته باشد و با تنوع محصول بیشتری مواجه است.

همچنین مشتریان می توانند علاوه بر مزیت هایی چون قیمت ارزان تر از میادین میوه و تره بار از بسته بندی و کیفیت بالای میوه نیز برخوردار شود.

حذف واسطه = کاهش قیمت

خرید آنلاین میوه

در کانال توزیع سنتی، لایه های واسطه گری سنتی بین تولید کننده و مصرف کننده وجود دارد. این واسطه ها افرادی از قبیل عمده فروش ها، توزیع کنندگان و خرده فروش ها هستند. در برخی از کشورها مثل ایران، ممکن است شبکه های توزیع ناکارآمد حتی دارای ۱۰ لایه واسطه باشند.

این لایه های اضافی می توانند عاملی برای افزایش قیمت  حتی تا ۵۰ درصد بیشتر نسبت به قیمتی باشد که به تولید کننده پرداخت می شود. تولید کنندگان میوه می توانند به صورت مستقیم و آنلاین میوه های خود را به مشتری ارائه بدهند و از این جهت، واسطه های سنتی حذف خواهند شد.

وجود تعداد زیاد واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده در خرید میوه باعث می شود که مصرف کنندگان به دلیل قیمت بالای محصولات  قدرت خرید محصول را از دست بدهند. دلالان و واسطه ها انواع میوه ها را با قیمت کم از تولید کنندگان خریداری می کنند و با قیمت زیاد به مصرف کنندگان حقیقی در جامعه عرضه می کنند.

بنابراین با حذف واسطه ها کاهش بهای قیمت میوه امکان پذیر می شود. خرید آنلاین میوه یکی از بهترین بهترین راهکار برای حذف واسطه ها و کوتاه کردن زنجیره تولید تا توزیع محسوب می شود و در جریان توسعه کشاورزی و عبور از کشاورزی سنتی به صنعتی نیز تأثیرگذار است.

با توجه به اینکه در بازار فروش و خرید آنلاین میوه سهم فعالیت واسطه ها از برداشت محصول تا رسیدن به دست مصرف کننده کمتر می شود، می توان گفت مهمترین عملکرد خرید آنلاین میوه کاهش قیمت تمام شده میوه ها است.

خودتان مقایسه کنید

خرید آنلاین میوه

زمانی که شما برای خرید میوه به بازار میوه و تره بار مراجعه می کنید باید یک پروسه طی کنید تا بتوانید میوه مورد نظر خود را خریداری کنید. برای خرید میوه باید زمانی را آزاد کنید و به بازار میوه و تره بار مراجعه کنید.

به احتمال زیاد در مسیر با ترافیک رو به رو می شوید و وقتی هم که بازار میوه و تره بار رسیدید باید در صف های طولانی مدتی زمان را صرف کنید تا بتوانید میوه مورد نظر خود را تهیه کنید که این باعث اتلاف وقت زیادی خواهد شد.

تازه برخی مواقع از شانس بد مشکلاتی مانند خرابی ماشین یا تصادف شرایط را از چیزی که هست هم بدتر می کند. اما زمانی که به صورت آنلاین میوه خود را خریداری کنید دیگر نیازی به اختصاص دادن زمان مجزا برای خرید میوه نخواهید داشت و باخرید آنلاین میوه می توانید میوه هایی با قیمت ارزان تر و کیفیت بهتر تهیه کنید.

خرید آنلاین میوه امکاناتی را برای مشتریان محترم فراهم کرده است که بتوانند به سادگی میوه مورد نظر خود را انتخاب کنند و مایحتاج خود را تأمین نمایند. شما می توانید با یک بار استفاده از خدمات خرید میوه آنلاین آن را امتحان کنید و بین دو نوع خرید میوه مقایسه انجام دهید.

خدمات خرید آنلاین میوه

شاید تاکنون این سوال برای شما عزیزان پیش آمده باشد که وقتی در سطح شهر تعداد زیادی از بازارهای میوه و تره بار وجود دارد چرا باید خرید آنلاین میوه انجام دهید.

هدف اول ساختن یک زندگی سبز برای شما همشهری های عزیز است. همانطور که می دانید زمانی که یک میوه تولید می شود تا به دست مصرف کننده برسد باید از واسطه های زیادی بگذرد.

بنابراین با استفاده از خدمات خرید آنلاین میوه تعداد واسطه ها تا حد زیادی کاهش می یابد تا جایی که ارتباط شما به طور مستقیم با کشاورزان عزیز است.

هدف دوم کاهش مصرف انرژی است. همانطور که می دانید امروزه موضوع بهینه سازی مصرف انرژی در کشور ما دارای اهمیت زیادی است.

زمانی که شما از طریق خرید آنلاین میوه خرید خود را انجام دهید دیگری نیازی نیست که فروشگاهها برای نگهداری این مواد از انرژی زیادی صرف کنند و همچنین مصرف سوخت برای حمل و نقل نیز کاهش خواهد یافت.

هدف سوم این است که ما برای ارائه میوه به شما کاربر عزیز از وسایلی استفاده می کنیم که قابل بازیافت هستند. بنابراین با این روش در میزان مصرف پلاستیک نیز به میزان قابل توجهی صرفه جویی می شود چرا که ما برای بسته بندی میوه های خود از جعبه های قابل بازیافت استفاده می کنیم و شما کاربر محترم حتی می توانید این جعبه ها را به ما بازگردانید تا دوباره از آن ها استفاده شود.

خرید میوه به صورت آنلاین از ویژگی هایی مانند عرضه میوه و تنوع میوه ها و ارائه میوه هایی با کیفیت بالا برخوردار است. امکان تامین میوه برای مشتری نهایی از دیگر مزایای خرید آنلاین میوه است.

حذف واسطه های غیر ضروری و کم شدن فاصله مزرعه تا سفره و کاهش چشمگیر قیمت ها و امکان استفاده از اپلیکیشن سفارش میوه از دیگر خدمات خریدمیوه  آنلاین محسوب می شود.

با نصب نرم افزار و از طریق منوهای بسیار ساده، میتوان در هر ساعت شبانه روز سفارش میوه، بسته های هدیه میوه خاص، صیفی و سبزیجات را ثبت کرد. خرید آنلاین میوه این امکان را برای مشتری فراهم کرده است که به سادگی میوه مورد نظر خود را تهیه کند.

نظام توزیع میوه با ارائه مستقیم محصولات از میدان مرکزی میوه و تره بار وکاهش هزینه های خرید مصرف کننده و استفاده از تکنولوژی های جدید و ارائه خدمات با کیفیت در حوزه توزیع میوه و تره بار از جمله محاسنی است که خرید آنلاین میوهبرای شما دارد.

سفارش آنلاین میوه به این ترتیب است که در هر زمانی و هر جایی می توانید به سایت خرید آنلاین میوه مراجعه کنید و به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و از کارشناسان هم مشاوره بگیرید.

یکی دیگر از خدمات خرید آنلاین ارسال رایگان می باشد که به مشتریان خاص که تعداد زیادی خرید میوه داشته باشند یا در قرعه کشی ها برنده شوند و یا به هر دلیلی از این هدیه بهر مند شوند، انجام می شود.

سفارش شما به صورت رایگان و در سریعترین زمان ممکن به دستتان می رسد و دیگر نیازی نیست در بازار و ترافیک خود را خسته کنید و زمانتان را هدر بدهید.

همچنین برای جلب رضایت شما عزیزان این امکان فراهم شده است که پرداخت وجه پس از تحویل سفارش و اطمینان از کیفیت محصول انجام شود.

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » خرید آنلاین میوه گران تر یا ارزان تر؟
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/048 ثانیه ایجاد شد.