ورود به عنوان میهمان جستجو | عناوین فعال | ورود | ثبت نام

انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » روش‌های کسب درآمد از طریق طراحی سایت
روش‌های کسب درآمد از طریق طراحی سایت
hasanjfari
#1 ارسال شده : 1397 بهمن جمعه, 26 20:27:41(UTC)

رتبه: عضو

تاریخ عضویت: 1397/07/29(UTC)
ارسالها: 17
امتیازات: 6
مکان: قم

تشکرها: 0 بار
0 تشکر دریافتی در 0 ارسال

هدف بیشتر افراد از طراحی سایت کسب درآمد است در این میان برخی نیز برای اطلاع رسانی یا برندینگ اقدام به طراحی سایت می‌کنند که این موارد با زهم به نوعی به کسب درآمد بازمی‌گردد. در این مقاله ما قصد داریم به بررسی انواع روش‌های کسب درآمد از طریق وب سایت بپردازیم. زیرا اینترنت و فضای مجازی امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته و کسب درآمد از این فضا به راحتی و با هزینه پایین امکان پذیر است. با ما همراه باشید تا به معرفی این روش‌ها بپردازیم.

بیشتر: طراحی وب سایت املاک

طراحی یک سایت شخصی در یک زمینه خاص

ببینید به چه موضوعاتی علاقه دارید. در همان زمینه سایتی طراحی کرده و به فعالیت مداوم بپردازید. البته فعالیت شما باید درست و اصولی باشد به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم درباره سئو سایت نیز اطلاعاتی به دست آورید. شما می‌توانید در زمینه اخبار، تکنولوژی و ... سایتی طراحی کرده و پس از مدتی فعالیت زمانی که سایت شما به بازدید مناسبی در روز رسید درآمد زایی خود را آغاز کنید. اما چگونه می‌توان این کار را انجام داد؟

تبلیغات

شما اگر بتوانید سایت خود را به جایی برسانید که بازدید از آن بالا باشد می‌توانید از سایر سایت ها و کسب و کارها تبلیغات بگیرید و از این طریق کسب درآمد کنید. در واقع با قرار دادن تصاویر و بنرهای تبلیغاتی در سایت خود می‌توانید مبلغی را دریافت کنید. این یکی از ساده ترین روش های کسب درآمد است.

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ نیز یک نوع تبلیغات است البته به صورت متنی. شما باید یک مقاله تهیه کنید یا مقاله تهیه شده را از مشتری بگیرید و سپس با دادن لینک به آن سایت به نوعی تبلیغ آن سایت را انجام دهید. رپورتاژ آگهی بسته به تعداد کلمات، نگارش مقاله و لینک ها می‌تواند قیمت های مختلفی داشته باشد. و می‌تواند برای سایت شما نیز مفید واقع شود.

فروش فایل

شما می‌توانید کتاب، ویدئوهای آموزشی، فیلم و موزیک را به صورت فایل در سایت خود بفروشید. در واقع یک فروشگاه آنلاین برای فروش فایل داشته باشید. فایل کتاب ها و ویدئوهای آموزشی فروش بالایی دارد. این روش نیز یکی از راه های کسب درآمد از سایت است.

فروش کالا

قطعا فروشگاه های اینترنتی را دیده‌اید. این فروشگاه ها امروزه رواج بسیاری پیدا کرده‌اند. شما می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی درست کرده و بدون نیاز به اجاره مغازه و هزینه دکور کالا بفروشید و کسب درآمد کنید. حتی اگر فروشگاه فیزیکی دارید. طراحی یک سایت فروشگاه اینترنتی می‌تواند موجب افزایش فروش شما باشد.

ارائه خدمات

شما می‌توانید از طریق وب سایت خدمات مختلفی را ارئه کنید. برای مثال انجام پایان نامه یا هزاران خدمات دیگر. حتی می‌توانید برای حرفه خود سایتی طراحی کرده و از این طریق به کسب و کار خود رونق ببخشید.

آدرس وبگاه

کاربرانی که در حال مشاهده انجمن هستند
میهمان
انجمن علمی فرهنگی پایگاه استاد شهید مرتضی مطهری » » مناظرات و مباحثات آزاد » روش‌های کسب درآمد از طریق طراحی سایت
جهش به انجمن  
شما مجاز به ارسال مطلب در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ارسال پاسخ در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به حذف مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ویرایش مطلب ارسالی خود در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به ایجاد نظر سنجی در این انجمن نمی باشید.
شما مجاز به رای دادن در این انجمن نمی باشید.

Silver Theme Created by CRCIS (پایگاه شهید مرتضی مطهری)
با استفاده از YAF | YAF © 2003-2010, Yet Another Forum.NET
این صفحه در مدت زمان 0/119 ثانیه ایجاد شد.