ایمپلنت ها قطعاتی کوچک پیچی شکل از جنس تیتانیوم هستند که هر روز با تکنولوژی عصر پیشرفت می کند این قطعات به شکل استوانه وبا عدم انجام جراحی، وبدون اضطراب و درد با تخصص ویژه ای که از یک دندانپزشک توانا برمی آید، در جای دندان از بین رفنه قرار میگیرد.

، دندانها استخوان سازی می کند و ریشه ای طبیعی پیدا می کند. پس از مدتی کوتاه جایگزینی و گذشتن اتفاق می افتد بعد از آن به سرعت قالب گیری انجام می گردد، روکش قرار می گیرد و دندانی طبیعی و زیبا برای مریض قرار می گیرد . پس از گذاشتن این فرایند همه ی سختی که پس از بیرون اوردن دندان برای مریض ایجاد کرده برطرف می کند . مانند مشکلاتی مثل :1-کمبود اعتماد به نفس 2- کاهش توانایی در ارتباطات اجتماعی که براز بین رفتن زیبایی مریض به وجود آمده موثر بود است.

این دندان هایی که صدمه دیده اند و رنگ طبیعی آن ها ازبین رفته است ازراه روکش های کامل سرامیک به نام زیرکونیا جایگزین می گردد لابراتوار حرفه ای که موجود است روکش تماما طبیعی برای این دندان ساخته می گردد که روی دندان مریض گذاشته می شود و سلامتی تمام را برای مریض ایجاد می کند.

پر اهمیت ترین نکنه موارد های است که در این مقاله گفته شده است، دکتری توانا و مسلط به همه ی تکنیک های انتخاب، تشخیص و نصب مرتبط به ایمپلنت است.البته که در بعضی موارد به
قیمت ایمپلنت دندان نیز مربوط است.

سوال بعدی که ذهن گروه دیگر از اباب رجوع را درگیر کرده است مرتبط به معترض بودن نسبت به از فاصله بین دندان ها، کجی آن ها و رنگ غیر طبیعی دندان ها است. این افراد به دوصورت مورد معالجه قرار می گیرند. اولین صورت،مصرف کردن از لمینت های پرسلن سرامیک است که در آن یک لایه بسیار نازک لابراتواری بر رویسطح دندان ها گذاشته می شود و به وسیله لابراتوار مناسب که با دندانپزشک هماهنگ است، تولید می شوند وبر روی سطح دندان های اسیب دیده گذاشته می شود. در نتیجه دندان ها صورتی زیبا و جذاب می گیرند و چهره فرد تماما متفاوت می شود.

ولی در دندان هایی که آسیب دیدگی زیادی دارند از شیوه دیگری برای لمینت مورد استفاده قرار می گیرد. در این شیوه از روکشی کامل سرامیک به نام زیرکونیا مصرف می شود.

در مدلی دیگر ازمریض ها هم که سختی ویژه در دندان هایشان ندارند و فقط برای ترمیم شکل دندان ها رجوع می کنند، از روشی به نام کامپوزیت ونیرمورد استفاده قرار می گردد که در آن با تکنیک های ویژه ای به یک یک دندان ها شکل داده می شود. علت زیبایی ظاهری افراد زیاد مشهور مانند بازیگران، خوانندگان، فوتبالیست ها و... استفاده از لمینت است.

آیا